Natulique - šetrná péče pro vaše vlasy

Natulique je další značka, které není lhostejné, co s naší přírodou bude. A takových firem si nesmírně vážíme. Proto s nimi pracujeme a proto si zaslouží je trochu blíže představit. 

Pokud k nám alespoň jednou za čas zajdete, s Natulique jste se už určitě setkali. Ať už v podobě šamponu, barvy na vlasy nebo jiných produktů, které mají za cíl vaše vlasy nejen vystylovat, ale i ošetřit. Všechny jejich produkty jsou z přírodních zdrojů a obaly jsou 100% recyklovatelné. Jejich základy sahají až do skandinávských tradic, na kterých stojí veškerá jejich filosofie. 

verne-ho-26301-unsplash

První myšlenky, které souvisely s vytvořením této značky, se zabývaly problémem, kdy kosmetické produkty úzce ovlivňují naše zdraví. Zakladatelé si všimli, že tehdejší kosmetika (a bohužel i ta dnešní) je plná chemie a toxinů, které mají negativní dopad na naši pokožku a organismus. Nehledě na životní prostředí, ve kterém se pak odpad z této kosmetiky musí zpracovat. A jelikož Dánsko, rodná země firmy Natulique, bylo první, které uzákonilo zákon o ochraně životního prostředí, měla firma před sebou velkou výzvu kterak vytvořit produkt vycházející z přírodních zdrojů a zároveň ho vytvořit tak, aby neznečišťoval okolní přírodu. To je proces, se kterým ještě stále bojuje spousta firem - jak z finančního, tak filosofického hlediska. 

U produktů značky Natulique se opravdu nemusíte bát, že by složení vaši pokožku nebo okolní prostředí nějak negativně ovlivňovalo. 


A znáte je všechny? Určitě už některé ano. 

Doporučujeme vyzkoušet jejich šampony a kondicionéry na vlasy. Například Everyday hairwash, který neobsahuje parabeny, konzervanty, propylen glykol, sulfáty, ani jiné ingredience s nejistým vlivem na zdraví. Všechny složky použité při výrobě šamponu pocházejí z organických a ekologických rostlinných výtažků. Vlasový šampon je ke každodennímu použití a zalížený spíše na olejové bázi, aby zbytečně vlasy nevysoušel a naopak je vyživoval. Nehodí se ale pro rychle se mastící nebo jemné vlásky. 

Co takto plážové vlny, které si můžete vytvořit i doma - ano, bez mořské vody a hřejícího slunce, ale lepší než nic. Natulique Beach wave ocean obsahuje mořskou sůl, bio certifikované mořské řasy a Aloe Vera pro vytvoření plných, pružných vln se zesílenou strukturou a extra objemem. Mořská sůl, pocházející z hlubin moře bohatého na minerály, obsahuje směs hořčíku, draslíku, chloridu vápenatého a bromidů dodává vlasům energii a udržuje v rovnováze vlhkost vlasů. Sprej je vhodný pro všechny typy vlasů, výborný pro okamžitý styling, zlepšuje celkový objem, dodává vlasům svůdný plážový vzhled a pečuje o kvalitu vlasů.

V neposlední řadě vám představíme pečující vlasový krém, který se stará o ochranu vlasů a jejich vyživení. Jeho obsah vyniká arganovým olejem, vitaminem B5 a hedvábným proteinem pro tu nejhlubší péči. 

A co vy si myslíte o této značce? A máte už svého favorita?

Krásný den!

Vaše Barča

DSC_0442_

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.