Davines vánoční balíček Caring box - 1 ks

25 hodnocení
 
Akce Efekt lupa
 

Vánoční balíček produktů Davines pro barvené vlasy, které které potřebují projasnění a dlouhotrvající lesk.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 076 Kč
Ušetříte 106 Kč (–10 %)
970 Kč    
Značka DAVINES
Kategorie DÁRKOVÉ SADY
 

DAVINES VÁNOČNÍ BALÍČEK PRODUKTŮ MINU

Vzhled balíčků pro rok 2018 je inspirován moderním designem, který je propojen s mimozemšťany a roboty. Proč zrovna kombinace mimozemšťanů a robotů? Většina z nás věří, že nějaká forma mimozemského života existuje a na druh

Balíček produktů pro barvené vlasy, které které potřebují projasnění a dlouhotrvající lesk, obsahuje:

MINU šampon 250 ml
MINU kondicionér 250 ml
OI multifunkční mléko 135 ml
Dárková krabice z FSC papíru

Po polidšťování zvířat a robotů jsme se rozhodli dát život objektům. Představujeme si, že animované věci mají “tajný” život, který je blízký našim životům a inspiruje se jimi. Proto jsme se pokusili o interpretaci našich každodenních životních okamžiků, ochrany a lásky k ostatním. Každý box nám dává možnost vyprávět příběh. Například šálek na čaj, který nabízí kostce cukru deštník v silném dešti, baletní cupcake tanečnice, která se snaží naučit druhou tančit. Davines chce zviditelnit neviditelné. Davines balíčky jsou oddány těm, kteří se umějí postarat jak o sebe, tak o druhé a hodlají šířit poselství o péči těm, kteří je dostanou jako sváteční dárek.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

logo-Davines1DSC_0392_

Firma Davines byla založena rodinou Bolatti v Parmě v Itálii V roce 1983. Davines začal jako výzkumná laboratoř přírodní kosmetiky vyrábějící produkty vysoké kvality pro péči o vlasy pro renomované kosmetické firmy na světě. Po deseti letech zdokonalování zkušeností s přírodní kosmetikou vytvořili vlastní vlasovou značku Davines výhradně pro salóny a v roce 1996 založili péči o pleť pro lázně a kosmetická centra.

Krása + Udržitelnost + Přírodní kosmetika, to je koncept, který inspiruje všechny projekty společnosti Davines od složení produktů a designu, po etiku společnosti a vzdělávání kadeřníků.

Kvalita přírodní kosmetiky pro Davines znamená mít svobodu vytvořit nejlepší produkty. Důraz je kladen na ohleduplnost k životnímu prostředí, použití vysokého stupně přírodních složek a použití vědecké přísnosti na všechny produkty přírodní kosmetiky, aby se zajistila bezpečnost zákazníků. Kvalita přírodní kosmetiky je nejen důležitá pro společnost Davines, ale i jejich partnery a zákazníky.

Ideálem krásy Davines je najít inspiraci v konceptu rovnováhy mezi látkou a tvarem, stejně jako v italské renesanční tradici. Styl Davines je delikátní konvergencí unikátních vlastností a je inspirován jednoduchostí, harmonií a dobrým vkusem.

Krása, v kterou Davines věří, je založena na uznání individualit a oslavě rozmanitosti. Davines slaví a vyjadřuje grácii s elegancí, která z každého z nás dělá to, kým jsme. To je důvod, proč se Davines považuje za nástroj pro zákazníky, jak vyjádřit svou vlastní jedinečnost.

Vytvářením „krásy“ chceme, aby se lidé o sebe starali, aby se starali o prostředí ve kterém žijí a pracují a o věci, které milují. Proto jim nabízíme naši přírodní kosmetiku.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.