DURANCE

durance

Durance

Firma Durance sídlí ve francouzské Provence, kraji levandule a oliv ve vesnici zvané Grignan, kterou obklopují dubové lesy a nekonečné lanýžové pláně a levandule. Své kosmetické produkty vyrábí Durance na bázi přírodních surovin, podle tradičních receptur i nejmodernějších vědeckých poznatků.

Právě kraj Provence, který je tak bohatý na tradice a zachování si své autentičnosti, ve firmě Durance probouzí svědomitost a odpovědnost vůči naší planetě a zavazuje jí dlouhodobě vyvíjet přírodní kosmetiku.

Své produkty přírodní kosmetiky vyrábí Durance na bázi přírodních surovin, podle tradičních receptur i nejmodernějších vědeckých poznatků.

Durance ve svých produktech snoubí kvalitní raw materiály s čistou přírodní vůní, aby vytvořili přírodní kosmetiku vhodnou pro každý typ pleti. Durance vám nabízí výrobky se kterými se budete cítit příjemně a dobře.

Durance klade velký důraz na tyto 3 hodnoty:

ochrana životního prostředí
sociální chování a odpovědnost
neustálý vývoj produktů

Durance, pro lepší budoucnost a odpovědnost

Kosmetické přípravky Durance obsahují nejméně 95 % přírodních složek a neobsahují parabeny, fenoxyethanol, sodium laureth sulfát a propylen glykol.

Přírodní kosmetika Durance používá nejcenější organické složky z místní krajiny k výrobě ucelené řady přírodní kosmetiky, např. mýdel, sprchových a vlasových šamponů, solí do koupele.

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.