NATULIQUE Marocký arganový olej Moroccan Argan Oil 100 ml

36 hodnocení
 
Efekt lupa
 

Marocký arganový olej Natulique je bohatý na vitamín E, esenciální mastné kyseliny a další důležité výživné ingredience.

Dostupnost Skladem
930 Kč    
Značka NATULIQUE
Kategorie OLEJE
 

marocký arganový olej NATULIQUE

Marocký arganový olej Natulique je bohatý na vitamín E, esenciální mastné kyseliny a další důležité výživné ingredience. Olej Natulique vlasy změkčuje, hydratuje a napomáhá rozčesávání. Arganový olej Natulique pečuje o roztřepené konečky vlasů a zanechává vlasy jemné.

Aktivní ingredience oleje Natulique :

  • Marocký arganový olej a olej ze slunečnicových semínek zajišťují vlasům vitamín E, který obnovuje jejich strukturu.
  • Esenciální mastné kyseliny vlasy zjemňují, vyživují a zklidňují.

moroccan argan oil natulique

  • Obsahuje přírodní ingredience
  • Obal z recyklovaného PET plastu
  • Nálepka z recyklovatelného papíru
  • Balení 100 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

logo

DSC_0442_

NATULIQUE - BIO přírodní kosmetika

Historie zakladatelů NATULIQUE sahá k dlouhodobým, problematickým výzvám jako jsou – alergie, podráždění, astmata a jiné zdravotní problémy. Konfrontováni s těmito problémy v rodinném kruhu či mezi přáteli, zakladatelé NATULIQUE si uvědomili, že existuje přímé spojení mezi zdravotními problémy a toxiny, škodlivými chemikáliemi a pesticidy, které jsou obsažené ve většině kosmetických produktů.

Uvědomění společnosti NATULIQUE, že trh s důvěryhodnými, přírodními a organickýmy kosmetickými produkty byl nesmírně limitovaný, zakladatalé se rozhodli pro důlěžitou misi – přinést bezpečnější, čistší a přírodní kosmetiku na trh, který zoufale potřeboval změnu.

V NATULIQUE máme velikou výhodu před ostatními výrobci – vyvinuli jsme vysoce efektivní přírodní a organické produkty, v bezpečném a zodpovědném prostředí. Dánsko má historicky důležitou pozici v ochraně životního prostředí – bylo první světovou zemí, které uzákonilo zákon o ochraně životního prostředí.

V NATULIQUE jsme velmi pyšní na to, že dodáváme našim klientům skvělou přírodní kosmetiku, která obsahuje BIO certifikované a přírodní ingredience. Ale co životní prostředí? Co příroda? A co naše budoucnost? V současné době si lidé mnohem více začínají uvědomovat odpovědnost, kterou máme vůči životnímu prostředí, na kterém závisí naše existence. NATULIQUE proto staví svou firemní zodpovědnost za ochranu životního prostředí na první místo, abychom zajistili “zelenější” budoucnost pro všechny.

NATULIQUE používá ekologická řešení při výrobě, balení a tvorbě marketingových materiálů. Naše výroba využívá udržitelnou energii, recyklovatelný papír na tvorbu marketingových materiálů a balení výrobků. Recyklovatelný plast a hliník jsou použity na obaly produktů a pro pohon aerorosolových výrobků používáme plyn 100% vyrobený z biomasy, který je zcela ekologický a odbouratelný. Ingredience NATULIQUE použité při výrobě jsou ECOCERT a USDA certifikované – zkrátka bereme naši zodpovědnost vůči životnímu prostředí velmi vážně.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.