ONEST

16

Přírodní kosmetika ONEST

ONEST je Česká kosmetická značka, která ukrývá to nejpodstatnější uvnitř sebe. Upřímná, se zcela přírodním složením, s čistě přírodní kosmetikou a se vztahem k inovacím. Někde na začátku všeho bylo přesvědčení, že věci mohou být přirozené, krásné a upřímné najednou.

Přesvědčení o tom, že přírodní kosmetika ještě pořád může znamenat bez jakýchkoli umělých přísad a krásné se obejde bez dalších zbytečných slov a ovací. Náš zájem vytvořit značku ONEST s těmito hodnotami vychází právě z absence takových vlastností ve světě kolem. 

V našich produktech ONEST kombinujeme suroviny, které všichni známe již léta a které jsou prověřené generacemi, s těmi moderními. Dobře víme, že jen pro pokožku přirozené esence jí dokážou dodat vše, co postrádá, aniž by vytvářely neprodyšný film a zabraňovaly jí dýchat.

Když něco děláte poctivě, nemusíte to schovávat do dlouhých doprovodných textů, nemusíte nic předstírat, ale naopak ukázat to podstatné a sebevědomě si za tím stát.

Ve značce ONEST jsme nezapomněli na účinné suroviny, které lze v Čechách najít, ani na lidi, kteří z nich dokážou vytvořit výjimečné produkty přírodní kosmetiky. 

V ONEST všechno děláme ručně – vše v malých sériích, vše v České republice a s lidmi, díky nimž řemeslo nikdy nezanikne.

Chceme být čeští nejen uvnitř, ale také navenek. Na obalech naší přírodní kosmetiky ONEST spolupracujeme s českými designéry.

 

Nejprodávanější

690
6911690691
  • Skladem Značka: ONEST

    100% čistý squalane z cukrové třtiny. Lehký nemastný olej ONEST se rychle vstřebává, okamžitě hydratuje a uzamyká vláhu v pleti. Posiluje přirozenou ochrannou kožní bariéru, podporuje obnovu buněk, zlepšuje vzhled jemných linek, napravuje pružnost, tón a jas pleti.

    690 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.