Natulique Bio šampon Everyday Hairwash 250 ml

27 hodnocení
 

Šampon Natulique pro každodenní mytí vlasů obsahuje ty nejkvalitnější a nejčistší ingredience.

Dostupnost Skladem
650 Kč    
Značka NATULIQUE
Webová stránka značky natulique.com
Kategorie ŠAMPONY
 

ŠAMPON NATULIQUE EVERYDAY HAIRWASH

NATULIQUE bio šampon pro každodenní mytí vlasů obsahuje ty nejkvalitnější a nejčistší ingredience. Šampon Natulique v BIO kvalitě neobsahuje parabeny, konzervanty, propylen glykol, sodium lauryl sulfáty, ani jiné ingredience s nejistým vlivem na zdraví. Všechny složky použité při výrobě šamponu Natulique jsou certifikovány ECOCERT a pocházejí z organických a ekologických rostlinných výtažků.

Bio šampon Natulique pro každodenní mytí jemně čistí všechny typy vlasů. Jemná, bohatá a energizující pěna, která se během mytí tvoří, vlasy postupně zbavuje všech nevhodných chemických složek, obnovuje jejich strukturu a oživuje je.

Olej ze sezamových semínek a bambucké máslo pečují a změkčují vlasy při každodenním mytí a zanechávají vlasy přirozeně krásné a lesklé.

98,8 % ze všech ingrediencí v šamponu Natulique obsažených je přírodního původu

10,1 % ze všech ingrediencí v šamponu Natulique pochází z organického (bio) zemědělství a je certifikováno ECOCERT France podle standardů dostupných na http://cosmetics.ecocert.com.

NATULIQUE EVERYDAY HAIRWASH

  • ECOCERT certifikovaný produkt
  • USDA certifikovaný produkt
  • Veganský produkt
  • balení 250 ml
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
V Avatar autora 17.3.2018 16:23
Kde najdu INCI výrobků? Děkuji V.
Odpovědět

logo

DSC_0442_

NATULIQUE - BIO přírodní kosmetika

Historie zakladatelů NATULIQUE sahá k dlouhodobým, problematickým výzvám jako jsou – alergie, podráždění, astmata a jiné zdravotní problémy. Konfrontováni s těmito problémy v rodinném kruhu či mezi přáteli, zakladatelé NATULIQUE si uvědomili, že existuje přímé spojení mezi zdravotními problémy a toxiny, škodlivými chemikáliemi a pesticidy, které jsou obsažené ve většině kosmetických produktů.

Uvědomění společnosti NATULIQUE, že trh s důvěryhodnými, přírodními a organickýmy kosmetickými produkty byl nesmírně limitovaný, zakladatalé se rozhodli pro důlěžitou misi – přinést bezpečnější, čistší a přírodní kosmetiku na trh, který zoufale potřeboval změnu.

V NATULIQUE máme velikou výhodu před ostatními výrobci – vyvinuli jsme vysoce efektivní přírodní a organické produkty, v bezpečném a zodpovědném prostředí. Dánsko má historicky důležitou pozici v ochraně životního prostředí – bylo první světovou zemí, které uzákonilo zákon o ochraně životního prostředí.

V NATULIQUE jsme velmi pyšní na to, že dodáváme našim klientům skvělou přírodní kosmetiku, která obsahuje BIO certifikované a přírodní ingredience. Ale co životní prostředí? Co příroda? A co naše budoucnost? V současné době si lidé mnohem více začínají uvědomovat odpovědnost, kterou máme vůči životnímu prostředí, na kterém závisí naše existence. NATULIQUE proto staví svou firemní zodpovědnost za ochranu životního prostředí na první místo, abychom zajistili “zelenější” budoucnost pro všechny.

NATULIQUE používá ekologická řešení při výrobě, balení a tvorbě marketingových materiálů. Naše výroba využívá udržitelnou energii, recyklovatelný papír na tvorbu marketingových materiálů a balení výrobků. Recyklovatelný plast a hliník jsou použity na obaly produktů a pro pohon aerorosolových výrobků používáme plyn 100% vyrobený z biomasy, který je zcela ekologický a odbouratelný. Ingredience NATULIQUE použité při výrobě jsou ECOCERT a USDA certifikované – zkrátka bereme naši zodpovědnost vůči životnímu prostředí velmi vážně.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.