HAVLÍKOVA PŘÍRODNÍ APOTÉKA

Webová stránka značky: HAVLÍKOVA PŘÍRODNÍ APOTÉKA
 

240px-logo_Havlikova_apoteka

DSC_0469_

Havlíkova přírodní apotéka

Havlíkova přírodní apotéka v současnosti znovuobjevuje kouzlo a sílu pozapomenutých receptur a s respektem je obohacuje o moderní vědecké poznatky a možnosti nových technologií.

PhMr. Karel Havlík dobře věděl, že namáhané a poškozené pleti nejlépe pomůže právě sama přírodní kosmetika. Při výrobě produktů Havlíkovy apotéky čerpají z čisté přírody, respektují ji a snaží se od ní poučit. Bylinky, které v Havlíkově apotéce zpracovávají, si s láskou sami pěstují v ekozahradách, včelí produkty šetrně získávají z úlů umístěných v čistém a chemicky nezatíženém prostředí.

Havlíkova apotéka pečlivě vybírá nejvhodnější a nejčistší suroviny pro svou přírodní kosmetiku. Pro kvalitní extrakty je nutné včasné zpracování, které probíhá v laboratořích vysoce kvalifikovanými pracovníky Havíkovy apotéky s dlouholetými zkušenostmi.

Při používání přírodní kosmetiky bychom měli mít na paměti, že to, co je menší než póry a dostane se do styku s pokožkou, do ní často proniká. Musíme být tedy velmi opatrní v tom, co na svou pleť nanášíme. Naše pokožka si zaslouží čisté a přírodní produkty nejlépe v bio kvalitě. Naše pokožka si zaslouží, abychom ji měli rádi. S naší přírodní kosmetikou Havlíkova apotéka se zkrátka budete mít víc rádi.

Jedině vysoce vědecký přístup Havlíkovy apotéky může zužitkovat tradici a sílu přírody. Naše vynikající výsledky v péči o pleť spočívají nejen v kvalitě ingrediencí, ale především v jejich důmyslných kombinacích v naší přírodní kosmetice.

 

Žádné produkty od výrobce HAVLÍKOVA PŘÍRODNÍ APOTÉKA nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.