100%PURE

Bez názvu_1

Jedinečná Fruit Pigmented® dekorativní kosmetika 100% PURE® je barvená ovocem, zeleninou, čajem a dalšími rostlinnými pigmenty obsahující obrovské množství vitamínů, antioxidantů a dalších zdravých fytoživin, které zlepšují zdraví pokožky. Většina ostatních kosmetických značek používá syntetická barviva nebo minerální pigmenty - oxidy železa, které by mohly obsahovat škodlivý uhelný dehet, olovo, rtuť a další těžké kovy. Geniální nápad využití barevných pigmentů z ovoce a zeleniny v dekorativní kosmetice Susie dostala, když na své bio zahrádce sbírala ostružiny a ty jí krásně obarvily její prsty. Tento nápad s využitím v kosmetice je dosud opravdu převratný a je jednou z nejvýznamnějších inovací v oblasti dekorativní kosmetiky. Výrobky 100% PURE® neobsahují karmín.

Značka Puristry založena paní Susie Wang, spoluzakladatelkou a produktovou vývojářkou značky 100% PURE®, si zakládá na vysoce kvalitním složení bez použití syntetických látek. Puristry jsou ty nejšetrnější, nejúčinnější a nejvýživnější produkty - vše s využitím síly přírody. Puristry = BIO, veganská, bezlepková pleťová kosmetika.

Značky 100% PURE®, Puristry jsou držitelé celosvětově platného certifikátu Human Cosmetics Standard - HCS (Leaping Bunny), který zaručuje, že složky ani konečné výrobky nejsou testovány na zvířatech a to nikde na světě.

 

Nejprodávanější

609
6101609610
Značky

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem