Davines Blow Dry Primer - tonikum pro tvar a podporu foukání vlasů 250 ml

33 hodnocení
 
Novinka Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Tonikum Davines Blow Dry Primer, které dává vlasům tvar a podporuje foukání vlasů s přirozeným efektem. Složení tonika Davines dodává vlasům texturu, chrání je před zdroji tepla, dodává jim přirozený lesk a zkracuje dobu vysoušení. 

Dostupnost Skladem
479 Kč    
Značka DAVINES
Kategorie BEZOPLACHOVÉ KONDICIONÉRY A SPREJE
 

davines blowdry primer:

Vůně tohoto produktu v řadě Your Hair Assistant byla charakteristickým rysem, který označil úspěch produktu a učinil z něj nevyhnutelný prvek. Proto se jeho vůně zachovala. Jedná se o kombinaci sofistikované vůně jasmínu a svěží máty, která se rovnoměrně rozloží ve vlasech.

Extra Hydratační faktor - společný prvek všech produktů More Inside. Synergie nejrůznějších ingrediencí s vysokou hydratační silou, která umožňuje vytváření zásob vody ve vlasovém kořínku. Pozvolné uvolňování těchto ingrediencí zvyšuje výkon produktu a udržuje vlasy zdravé a hydratované po delší dobu.

Faktor Extrémní Pružnosti - kombinace nejnovější generace surových materiálů, včetně třídimenzionální pryskyřice, která díky své speciální molekulární konfiguraci dodává vlasu definovanou, pružnou strukturu.

Distribuční faktor - jedinečná rovnováha složek zvyšuje pevnost a současně zajišťuje jeho rovnoměrné rozložení ve vlasech, čímž se zlepšuje účinnost a fixace.

Stupeň fixace: 1 

Způsob použití tonika davines:

Rovnoměrně nastříkejte tonikum Davines na ručníkem vysušené vlasy a pak je už neoplachujte. Vlasy upravte do požadovaného stylu.

Velikosti produktu davines:

250 ml

Aktivní přírodní složky tonika davines:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

logo-Davines1DSC_0392_

Firma Davines byla založena rodinou Bolatti v Parmě v Itálii V roce 1983. Davines začal jako výzkumná laboratoř přírodní kosmetiky vyrábějící produkty vysoké kvality pro péči o vlasy pro renomované kosmetické firmy na světě. Po deseti letech zdokonalování zkušeností s přírodní kosmetikou vytvořili vlastní vlasovou značku Davines výhradně pro salóny a v roce 1996 založili péči o pleť pro lázně a kosmetická centra.

Krása + Udržitelnost + Přírodní kosmetika, to je koncept, který inspiruje všechny projekty společnosti Davines od složení produktů a designu, po etiku společnosti a vzdělávání kadeřníků.

Kvalita přírodní kosmetiky pro Davines znamená mít svobodu vytvořit nejlepší produkty. Důraz je kladen na ohleduplnost k životnímu prostředí, použití vysokého stupně přírodních složek a použití vědecké přísnosti na všechny produkty přírodní kosmetiky, aby se zajistila bezpečnost zákazníků. Kvalita přírodní kosmetiky je nejen důležitá pro společnost Davines, ale i jejich partnery a zákazníky.

Ideálem krásy Davines je najít inspiraci v konceptu rovnováhy mezi látkou a tvarem, stejně jako v italské renesanční tradici. Styl Davines je delikátní konvergencí unikátních vlastností a je inspirován jednoduchostí, harmonií a dobrým vkusem.

Krása, v kterou Davines věří, je založena na uznání individualit a oslavě rozmanitosti. Davines slaví a vyjadřuje grácii s elegancí, která z každého z nás dělá to, kým jsme. To je důvod, proč se Davines považuje za nástroj pro zákazníky, jak vyjádřit svou vlastní jedinečnost.

Vytvářením „krásy“ chceme, aby se lidé o sebe starali, aby se starali o prostředí ve kterém žijí a pracují a o věci, které milují. Proto jim nabízíme naši přírodní kosmetiku.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.