Davines Essential LOVE Hair Smoother - uhlazující krém na nepoddajné a krepaté vlasy 150 ml

11 hodnocení
 
Efekt lupa
 

Uhlazující krém Davines Love Hair Smoother na nepoddajné a krepaté vlasy. Narovnává nepoddajné a krepaté vlasy neviditelným způsobem, vlasy nezatěžuje.

Dostupnost Skladem
429 Kč    
Značka DAVINES
Kategorie BEZOPLACHOVÉ KONDICIONÉRY A SPREJE
 

 

davines essential LOVE uhlazující krém

Davines Essential Love kérm je ideální na nepoddajné a krepaté vlasy. Neoplachující krém Davines, který narovnává nepoddajné a krepaté vlasy neviditelným způsobem, vlasy nezatěžuje. Krém Davines nezanechává zbytky a zanechává vlasy jemné a lesklé.

Charakteristická vůně pro řadu Davines LOVE jsou citrusy.

Způsob použitíkrému Davines:

Naneste na ručníkem vysušené vlasy po použití šampónu a kondicionéru Davines LOVE. Neoplachuje se.
http://www.lotosbeauty.cz/sampony/love-shampoo/
http://www.lotosbeauty.cz/kondicionery/love-conditioner/

Velikosti produktu davines:

150 ml

Aktivní přírodní složky krému davines:

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

logo-Davines1DSC_0392_

Firma Davines byla založena rodinou Bolatti v Parmě v Itálii V roce 1983. Davines začal jako výzkumná laboratoř přírodní kosmetiky vyrábějící produkty vysoké kvality pro péči o vlasy pro renomované kosmetické firmy na světě. Po deseti letech zdokonalování zkušeností s přírodní kosmetikou vytvořili vlastní vlasovou značku Davines výhradně pro salóny a v roce 1996 založili péči o pleť pro lázně a kosmetická centra.

Krása + Udržitelnost + Přírodní kosmetika, to je koncept, který inspiruje všechny projekty společnosti Davines od složení produktů a designu, po etiku společnosti a vzdělávání kadeřníků.

Kvalita přírodní kosmetiky pro Davines znamená mít svobodu vytvořit nejlepší produkty. Důraz je kladen na ohleduplnost k životnímu prostředí, použití vysokého stupně přírodních složek a použití vědecké přísnosti na všechny produkty přírodní kosmetiky, aby se zajistila bezpečnost zákazníků. Kvalita přírodní kosmetiky je nejen důležitá pro společnost Davines, ale i jejich partnery a zákazníky.

Ideálem krásy Davines je najít inspiraci v konceptu rovnováhy mezi látkou a tvarem, stejně jako v italské renesanční tradici. Styl Davines je delikátní konvergencí unikátních vlastností a je inspirován jednoduchostí, harmonií a dobrým vkusem.

Krása, v kterou Davines věří, je založena na uznání individualit a oslavě rozmanitosti. Davines slaví a vyjadřuje grácii s elegancí, která z každého z nás dělá to, kým jsme. To je důvod, proč se Davines považuje za nástroj pro zákazníky, jak vyjádřit svou vlastní jedinečnost.

Vytvářením „krásy“ chceme, aby se lidé o sebe starali, aby se starali o prostředí ve kterém žijí a pracují a o věci, které milují. Proto jim nabízíme naši přírodní kosmetiku.