Davines Essential VOLU Hair Mist - objemový sprej pro vlasy jemné a bez života 250 ml

51 hodnocení
 
Efekt lupa
 

Mlha Davines Volu Hair mist je ideální pro všechny typy vlasů - k podpoře objemu. Neoplachující sprej Davines na podporu objemu od kořínků. Vlasy nezatěžuje, dodává objem, lesk a jemnost.

Dostupnost Skladem
489 Kč    
Značka DAVINES
Kategorie BEZOPLACHOVÉ KONDICIONÉRY A SPREJE
 

 

davines essential VOLU mlha

Mlha Davines VOLU je ideální pro všechny typy vlasů - k podpoře objemu. Neoplachující sprej Davines na podporu objemu od kořínků. Vlasy nezatěžuje, dodává objem, lesk a jemnost.

Charakteristická vůně pro řadu Davines VOLU je květinová, aromatická vůně.

Způsob použití mlhy davines:

Mlhu Davines naneste na ručníkem vysušené vlasy po použití šamponu Davines VOLU, neoplachujte.
http://www.lotosbeauty.cz/sampony/volu-shampoo/
Nastříkejte produkt Davines ke kořínkům a pročešte. K dosažení většího objemu nastříkejte produkt do délek i konců. Na středně dlouhé vlasy nastřikejte přibližně 15x.

Velikosti produktu davines:

250 ml

Aktivní přírodní složky mlhy davines:

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

logo-Davines1DSC_0392_

Firma Davines byla založena rodinou Bolatti v Parmě v Itálii V roce 1983. Davines začal jako výzkumná laboratoř přírodní kosmetiky vyrábějící produkty vysoké kvality pro péči o vlasy pro renomované kosmetické firmy na světě. Po deseti letech zdokonalování zkušeností s přírodní kosmetikou vytvořili vlastní vlasovou značku Davines výhradně pro salóny a v roce 1996 založili péči o pleť pro lázně a kosmetická centra.

Krása + Udržitelnost + Přírodní kosmetika, to je koncept, který inspiruje všechny projekty společnosti Davines od složení produktů a designu, po etiku společnosti a vzdělávání kadeřníků.

Kvalita přírodní kosmetiky pro Davines znamená mít svobodu vytvořit nejlepší produkty. Důraz je kladen na ohleduplnost k životnímu prostředí, použití vysokého stupně přírodních složek a použití vědecké přísnosti na všechny produkty přírodní kosmetiky, aby se zajistila bezpečnost zákazníků. Kvalita přírodní kosmetiky je nejen důležitá pro společnost Davines, ale i jejich partnery a zákazníky.

Ideálem krásy Davines je najít inspiraci v konceptu rovnováhy mezi látkou a tvarem, stejně jako v italské renesanční tradici. Styl Davines je delikátní konvergencí unikátních vlastností a je inspirován jednoduchostí, harmonií a dobrým vkusem.

Krása, v kterou Davines věří, je založena na uznání individualit a oslavě rozmanitosti. Davines slaví a vyjadřuje grácii s elegancí, která z každého z nás dělá to, kým jsme. To je důvod, proč se Davines považuje za nástroj pro zákazníky, jak vyjádřit svou vlastní jedinečnost.

Vytvářením „krásy“ chceme, aby se lidé o sebe starali, aby se starali o prostředí ve kterém žijí a pracují a o věci, které milují. Proto jim nabízíme naši přírodní kosmetiku.