Davines Liquid Spell Reinforcing bodifying Fluid - posilující fluid 125 ml

49 hodnocení
 
Akce Tip Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Davines Liquid Spell Reinforcing bodifying fluid je tekuté kouzlo posilující vlasové vlákno pro křehké a jemné vlasy. Obnovuje mírně poškozené vlasy, dodává jim jemnost a lesk. Dokáže znovu vytvořit plnou vnější strukturu vlasů.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 669 Kč
Ušetříte 270 Kč (–40 %)
399 Kč    
Značka DAVINES
Kategorie BEZOPLACHOVÉ KONDICIONÉRY A SPREJE
 

davines posilující fluid

Posilující fluid je vytvořen pro křehké nebo jemné vlasy. Při použití se mění z tekutiny v pěnu, dodává texturu a tvar vlasům. Obnovuje mírně poškozené vlasy, dodává jim jemnost a lesk. Byl vytvořen k dodání vitality a posílení křehkých, poškozených a jemných vlasů. Dokáže znovu vytvořit plnou vnější strukturu vlasů.

ZPŮSOB POUŽITÍ:

Na ručníkem vysušené vlasy naneste 3-4 pumpičky produktu, které naneste rovnoměrně od kořínků ke konečkům. Vlasy pročešte a vysušte do požadovaného tvaru. Můžete jej použit v kombinaci s ostatními produkty nanesením po produktech určených k ošetření pokožky hlavy, a před pečujícími produkty (OI olej; All in one Milk; Silkening Oil Mist apod.) nebo stylingovými přípravky.

AKTIVNÍ PŘÍRODNÍ SLOŽKY

Koncentrát aminokyselin - vyplňuje vnější strukturu vlasu a tím zajišťuje jeho posílení
Molekula aktivovaná teplem - inovativní složka s okamžitým účinkem na vlasech

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

logo-Davines1DSC_0392_

Firma Davines byla založena rodinou Bolatti v Parmě v Itálii V roce 1983. Davines začal jako výzkumná laboratoř přírodní kosmetiky vyrábějící produkty vysoké kvality pro péči o vlasy pro renomované kosmetické firmy na světě. Po deseti letech zdokonalování zkušeností s přírodní kosmetikou vytvořili vlastní vlasovou značku Davines výhradně pro salóny a v roce 1996 založili péči o pleť pro lázně a kosmetická centra.

Krása + Udržitelnost + Přírodní kosmetika, to je koncept, který inspiruje všechny projekty společnosti Davines od složení produktů a designu, po etiku společnosti a vzdělávání kadeřníků.

Kvalita přírodní kosmetiky pro Davines znamená mít svobodu vytvořit nejlepší produkty. Důraz je kladen na ohleduplnost k životnímu prostředí, použití vysokého stupně přírodních složek a použití vědecké přísnosti na všechny produkty přírodní kosmetiky, aby se zajistila bezpečnost zákazníků. Kvalita přírodní kosmetiky je nejen důležitá pro společnost Davines, ale i jejich partnery a zákazníky.

Ideálem krásy Davines je najít inspiraci v konceptu rovnováhy mezi látkou a tvarem, stejně jako v italské renesanční tradici. Styl Davines je delikátní konvergencí unikátních vlastností a je inspirován jednoduchostí, harmonií a dobrým vkusem.

Krása, v kterou Davines věří, je založena na uznání individualit a oslavě rozmanitosti. Davines slaví a vyjadřuje grácii s elegancí, která z každého z nás dělá to, kým jsme. To je důvod, proč se Davines považuje za nástroj pro zákazníky, jak vyjádřit svou vlastní jedinečnost.

Vytvářením „krásy“ chceme, aby se lidé o sebe starali, aby se starali o prostředí ve kterém žijí a pracují a o věci, které milují. Proto jim nabízíme naši přírodní kosmetiku.