I přes aktuální dění náš e-shop funguje bez omezení a balíčky odesíláme i s úsměvem pod rouškou :-) #holkyzlotosu

Davines Naturaltech Nourishing Living Enzyme Infusion - hydratační sprej na suché a poškozené vlasy 100 ml

19 hodnocení
 
Efekt lupa
 

Hydratační sprej Davines Nourishing Infusion na suché a poškozené vlasy.

Dostupnost Skladem
589 Kč    
Značka DAVINES
Webová stránka značky us.davines.com/
Kategorie BEZOPLACHOVÉ KONDICIONÉRY A SPREJE
 

 

davines Nourishing Living Enzyme Infusion

Ochranný a pečující sprej Davines Nourishing k výživě, restrukturalizaci a ochraně vlasů, které jsou lesklejší a jemnější. Viditelný výsledek hned po první aplikaci spreje Davines. Fytoceutika z hroznů, esenciální oleje z divokého pomeranče, mandarinek a vzácné silice Ylang Ylang.

Způsob použití spreje davines:

Po použití šamponu Davines Nourishing
http://www.lotosbeauty.cz/sampony/nourishing-shampoo/
nasprejujte do ručníkem vysušených vlasů. Rozdělte vlasy do sekcí a každou nastříkejte 2-3x sprejem Davines. Neoplachujte. Pročešte a vysušte.
Vhodné je použít masku Davines Nourishing.
http://www.lotosbeauty.cz/masky-2/nourishing-hair-building-pak/

Velikosti produktu davines:

100 ml

Aktivní přírodní složky spreje davines:

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
IH Avatar autora 27.11.2019 13:14
Používala jsem před nějakým časem spolu se šamponem z této řady na moje barvením vysušené vlasy. Nemůžu říct, že bych cítila nějaký obrovský efekt, spíše to vlasy trochu uhladilo a provonělo, nádherná vůně. Možná bych musela na svou hustotu používat mnohem více tohoto přípravku a to jsem tedy nedělala. Později jsem objevila řadu OI od nich a tam jsem se našla. Výborný bude podle mě na hodně jemné dehydratované vlasy.
Odpovědět

logo-Davines1DSC_0392_

Firma Davines byla založena rodinou Bolatti v Parmě v Itálii V roce 1983. Davines začal jako výzkumná laboratoř přírodní kosmetiky vyrábějící produkty vysoké kvality pro péči o vlasy pro renomované kosmetické firmy na světě. Po deseti letech zdokonalování zkušeností s přírodní kosmetikou vytvořili vlastní vlasovou značku Davines výhradně pro salóny a v roce 1996 založili péči o pleť pro lázně a kosmetická centra.

Krása + Udržitelnost + Přírodní kosmetika, to je koncept, který inspiruje všechny projekty společnosti Davines od složení produktů a designu, po etiku společnosti a vzdělávání kadeřníků.

Kvalita přírodní kosmetiky pro Davines znamená mít svobodu vytvořit nejlepší produkty. Důraz je kladen na ohleduplnost k životnímu prostředí, použití vysokého stupně přírodních složek a použití vědecké přísnosti na všechny produkty přírodní kosmetiky, aby se zajistila bezpečnost zákazníků. Kvalita přírodní kosmetiky je nejen důležitá pro společnost Davines, ale i jejich partnery a zákazníky.

Ideálem krásy Davines je najít inspiraci v konceptu rovnováhy mezi látkou a tvarem, stejně jako v italské renesanční tradici. Styl Davines je delikátní konvergencí unikátních vlastností a je inspirován jednoduchostí, harmonií a dobrým vkusem.

Krása, v kterou Davines věří, je založena na uznání individualit a oslavě rozmanitosti. Davines slaví a vyjadřuje grácii s elegancí, která z každého z nás dělá to, kým jsme. To je důvod, proč se Davines považuje za nástroj pro zákazníky, jak vyjádřit svou vlastní jedinečnost.

Vytvářením „krásy“ chceme, aby se lidé o sebe starali, aby se starali o prostředí ve kterém žijí a pracují a o věci, které milují. Proto jim nabízíme naši přírodní kosmetiku.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.