Davines OI All in One Milk - multifunkční neoplachující sprej 135 ml

193 hodnocení
 
Efekt lupa
 

Hydratační mléko Davines OI proti krepatění vlasů, bohaté na výtažek z oreláníku barvířského

Dostupnost Skladem
479 Kč    
Značka DAVINES
Kategorie BEZOPLACHOVÉ KONDICIONÉRY A SPREJE
 

 

Davines OI / MULTIFUNKČNÍ MLÉKO

Hydratační neoplachující sprej Davines OI pro všechny typy vlasů, který má mnoho funkcí:

Benefity mléka Davines OI:

• dodává lesk
• dodává hebkost a jemnost
• snadnější rozčesávání mokrých i suchých vlasů
• redukuje krepatění
• dodává vlasům objem a lehkost bez zatížení
• vlasy hydratuje
• chrání vlasy před tepelnými zdroji
• poskytuje dlouhotrvající účes

Vhodný pro všechny typy vlasů.

Způsob použití mléka Davines:

Po použití Davines OI šamponu nastříkejte na ručníkem vysušené vlasy 10-15x ke kořínkům a do konců. Neoplachuje a poté vlasy vlasy vysušte. V závislosti na typů vlasů počet aplikací navyšte nebo uberte. V případě obtížných vlasů můžete mléko nanést po použití Davines OI kondicionéru. V případě dehydrovaných vlasů naneste mléko do suchých vlasů, dodá jim hydrataci. Produkt Davines nastříkejte do dlaně a poté vpracujt do délek a konců.
http://www.lotosbeauty.cz/sampony/oi-shampoo/
http://www.lotosbeauty.cz/kondicionery-2/oi-conditioner/

Velikosti produktu davines:

135 ml

Aktivní přírodní složky mléka davines:

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
DF Avatar autora 14.6.2021 11:19
Toto je svatý grál! Mám dlouhé husté vlasy a fénování bylo vždy peklo. Nastříkám do vlasů před fénováním nebo prostě jen tak. Krásně pomůže s fénováním, tvarováním vlasů do účesu, nezatěžuje no a tak vůně! Ve vlasech ji cítím ještě druhý den a je to moc příjemné :-) doporučuji!
Odpovědět
IJ Avatar autora 19.8.2019 10:51
Uhlazující mléko, vyživí vlasy a přitom nezatíží a ta vůně :)
Odpovědět
RH Avatar autora 5.12.2016 17:33
Vlasy krásně provoní a lehce se dají rozčesat....neničím je,složitým rozčesáváním.Krásně se hodí k sadě.
Odpovědět

logo-Davines1DSC_0392_

Firma Davines byla založena rodinou Bolatti v Parmě v Itálii V roce 1983. Davines začal jako výzkumná laboratoř přírodní kosmetiky vyrábějící produkty vysoké kvality pro péči o vlasy pro renomované kosmetické firmy na světě. Po deseti letech zdokonalování zkušeností s přírodní kosmetikou vytvořili vlastní vlasovou značku Davines výhradně pro salóny a v roce 1996 založili péči o pleť pro lázně a kosmetická centra.

Krása + Udržitelnost + Přírodní kosmetika, to je koncept, který inspiruje všechny projekty společnosti Davines od složení produktů a designu, po etiku společnosti a vzdělávání kadeřníků.

Kvalita přírodní kosmetiky pro Davines znamená mít svobodu vytvořit nejlepší produkty. Důraz je kladen na ohleduplnost k životnímu prostředí, použití vysokého stupně přírodních složek a použití vědecké přísnosti na všechny produkty přírodní kosmetiky, aby se zajistila bezpečnost zákazníků. Kvalita přírodní kosmetiky je nejen důležitá pro společnost Davines, ale i jejich partnery a zákazníky.

Ideálem krásy Davines je najít inspiraci v konceptu rovnováhy mezi látkou a tvarem, stejně jako v italské renesanční tradici. Styl Davines je delikátní konvergencí unikátních vlastností a je inspirován jednoduchostí, harmonií a dobrým vkusem.

Krása, v kterou Davines věří, je založena na uznání individualit a oslavě rozmanitosti. Davines slaví a vyjadřuje grácii s elegancí, která z každého z nás dělá to, kým jsme. To je důvod, proč se Davines považuje za nástroj pro zákazníky, jak vyjádřit svou vlastní jedinečnost.

Vytvářením „krásy“ chceme, aby se lidé o sebe starali, aby se starali o prostředí ve kterém žijí a pracují a o věci, které milují. Proto jim nabízíme naši přírodní kosmetiku.