Chci používat přírodní kosmetiku, ale kde začít?

Ať máte pleť normální, suchou, mastnou, smíšenou nebo pleť s akné, VŽDY je důležité ZAČÍT čištěním.

 

Slyšeli jste o INLIGHT? Britské ručně vyráběné 100 % BIO kosmetice, která se svými výsledky s přehledem vyrovná té nejlepší syntetické? Že neslyšeli, nebo jste zaznamenali, ale ještě nevyzkoušeli? Tak čtěte dále...

Pěstící kosmetika INLIGHT boří celou řadu mýtů a splní nároky i té nejcitlivější pokožky. Obsahuje vzácné ingredience a vaše pokožka i mysl si ji doslova ZAMILUJÍ. Funguje jinak, vychází z toho, že příroda a lidské tělo jsou dokonalé a ke své vitalitě nepotřebují žádné náhražky a umělé zásahy. Všechny produkty maximálně respektují biologické funkce pokožky a postupně jí navracejí přirozenou rovnováhu.

A kde tedy začít? Jak jsme uvedli hned v úvodu - ČIŠTĚNÍM, protože naše pleť je v dnešní době extrémně zatěžována nepřirozenými látkami z mnoha zdrojů. Základem je pomoci pokožce vyplavit nečistoty, aby pleť dobře fungovala a zářila zdravím. Právě to INLIGHT umí.

Pro seznámení s touto kosmetikou si pořiďte trio oblíbených výrobků v cestovním balení. S ní vyzkoušíte, jak bude vaše pleť na kosmetiku reagovat. Sada obsahuje Bio čisticí balzám 15 ml, Bio květové tonikum 50 ml a Bio denní olej na obličej 10 ml.

inlight-cestovani1

POUŽITÍ: vždy ráno a večer nanesete Bio čistící balzám na navlhčenou pleť a jemně vmasírujete, po 3 - 5 minutách umyjete namočeným vatovým tamponem. Následně aplikujete Bio květové tonikum, které můžete na obličej nanášet rukama nebo vatovým tamponem. Toto dvoufázové čištění pleti nastartuje správné fungování pleti. Závěrem nakapejte pár kapek Bio denního oleje do svých dlaní - vdechněte nádhernou vanilkovou vůni olejíčku a aplikujte na obličej. Olej se rychle vstřebá a skvěle poslouží jak základ pod make-up.

Kosmetika INLIGHT vás okamžitě okouzlí nádhernou vůní všech produktů, která skvěle působí na psychiku a dlouhotrvajícím pocitem hydratace pleti.

Vaše pleť si zaslouží luxusní vědomou péči.

 

 

 Zdroj: Biorganica.cz