DAFNA´S - tipy na podzimní péči

Přemýšlíte nad tím, jak si udržet pleť dobře vyživenou a opečovanou, stejně jako se to dařilo přes léto? 

 V tomto článku přinášíme pár tipů na podzimní péči o pleť.

Procházíme obdobím, kdy naše pleť snadno ztrácí svoji lipidovou vrstvu a hydrataci. To znamená, že se snadněji vysuší a pak už nepomohou ani samotné oleje, které při nepoměru vody v pleti, mohou dodávat pocit suchosti a pnutí.

Ten správný podíl hydratace a výživy oleji je často alchymie. 

Tip Martiny

Moje základní doporučení je zaměřit se na šetrné odlíčení. Pokud se přes léto odličujete mycími gely, pěnou nebo micerální vodou, vyzkoušejte přes podzim a zimu šetrnější alternativu. 

Například kosmetická řada veganské značky ze Španělska, oceněná mnoha certifikáty a "Beauty awards" DAFNA´S má naprosto skvělé odličovače. Tyto vás zaručeně budou bavit. Můžete je použít na odstranění make-upu z pleti, očí nebo je použít jako ranní masku. Mají výživné složení, jemnou vůni a aromaterapeutické účinky, které navodí "well being" atmosféru a spolu s vodou se přemění v emulzi.

Kromě odlíčení, je tu řada dalších produktů, která na sebe navazuje. Odlíčení - maska - pleťová mlha - aktivní sérum a krém, dle typu pleti.

Kosmetika DAFNA´S se řadí do "anti-age" luxusnější péče a při použití kompletní řady, je efekt viditelný po velmi krátké době.

Reference, které máme od klientek jsou:

  • hydratace
  • zpevnění kontur
  • projasnění
  • prosvětlení pigmentací

 

 Milé ženy se zralou pletí - dopřejte si alespoň jedenkrát za rok péči s touto kosmetikou, kde se mísí tradice ájurvédy a bylin s moderními technologiemi.

Top produkty od Martiny, které aktuálně používá jsou:

 

Věříme, že jsme vás ispirovaly na obměnu vaší rutiny a okouzlí vás tato kosmetika svými účinky, jako nás v LOTOSU.

Krásné dny!