JARNÍ DETOX

Jarní únava ? Může to být i naopak, s přicházejícím sluníčkem vnímejte příliv energie

Do těla, do vlasů a pleti i do Vaší mysli 
 
A kdy začnete svůj JARNÍ DETOX vy?
 
Pokud jste si už dali nějakou vnitřní formu očisty, jako například změnu stravy, více cvičení a podobně... Nezapomeňte také na vlasy a vlasovou pokožku. Nechejte si po zimně zastřihnout roztřepené konečky, smyjte případné nánosy stylingových přípravků, nežádoucích silikonů a jiných nedobrot. Zvolte správnou kosmetiku i postup péče. Já doporučuji kosmetiku Natulique a olejové a jílové zábaly. Vlasy pak budou vzdušné, lesklé a plné života.
 
A kdybyste nevěděli, jak se v produktech vyznat, doporučuji zkouknout tyto: 
  • Šampon s detoxikačním účinkem
  • Maska na vlasy i pokožku
  • Olej na zábal
  • Jílová maska

    Olejový a jílový zábal střídejte, začněte jílovým, ten vlasy a pokožku pročistí a trochu i vysuší, olejový zábal vyživí vlasy i vlasové kořínky. Zábal dělejte 1x za 3-6 týdnů, nebo tak jak vám to vyhovuje.

    Postup

 

Pokud nejsou vlasy příliš znečištěné lakem a tužidlem, postačí když je namočíte a vytřete ručníkem. V opačném případě nejprve 1x umyjte šamponem.

Naneste olej nebo jíl nejprve na pokožku a do pěšinek. Následně i do celých vlasů. Pokožku promasírujte, aby se vlasově folikuly prokrvily, tím se kořínky také lépe vyživují a tak i celý vlas. Zabalte vlasy do potravinové fólie a do ručníku. Nechejte působit 2 hodiny.
Následně přidejte na hlavu trochu teplé vody, opět celé vlasy i pokožku promasírujte a důkladně spláchněte vodou, umyjte 2x šamponem, jím vlasy masírujte důkladně, každém mytí alespoň 2-5minut jak u hlavy, tak v délkách. Opláchněte vodou, vymačkejte a naneste kondicioner do délek i na pokožku, vmasírujte ho a nechejte působit 5 minut. Vlasy můžete trochu pročesat a spláchnout vlažnou vodou. Nakonec můžete jako vlasy opláchnout bylinným nálevem z kopřiv, heřmánku, nebo jiných bylinek 

Mějte krásné vlasy!
Vaše Martina