Naobay Hydraplus aneb jak na dokonalou letní hydrataci

Blíží se léto. Období pořádné dávky sluníčka, letního vánku a kapek vody. Tělo je potřeba hodně hydratovat, zásobovat minerály, letním ovocem a zeleninou a nechat ho si užívat toho, co mu v létě příroda naděluje.

A že je to pořádná nadílka.

Ale i naše pleť potřebuje trošku zvýšené péče nejen díky neutichajícím slunečním paprskům. A v tomto případě mi velmi pomáhá španělský klenot Naobay. Je to rodinná značka dvou sourozenců z Valencie, kteří se rozhodli využít svých zkušeností a vytvořit něco nového. Ale chtěli být v něčem odlišní, chtěli ve svých produktech uchovat opravdový kus přírody. Jejich heslem, ze kterého nakonec vznikl i název je - Natural And Organic, Beauty And You. A tak svou práci neustále dělají s poselstvím, že příroda je velmi úzce spojená s vnitřní krásou.

A myslím, že jim to opravdu jde.

Vyzkoušela jsem řadu Hydraplus a zamilovala se do každého produktu. Já vím, už je to takové klišé, ale kdo má radši snadno roztíratelné a přitom hydratující krémy než pleťové oleje, ten tuto sadu ocení stejně jako já.

DSC_0207

V této řadě najdete čistící mléko, denní a noční krém, zpevňující oční krém, pleťový (a úžasný!) peeling a hydratační pleťové tonikum. Španělské a evropské certifikáty dokazují, že jsou jejich výrobky opravdu v bio kvalitě, v souladu s přírodou a netestované na zvířatech. Vše najdete na jejich oficiálních stránkách naobay.com

V těchto produktech najdete spoustu přírodních extraktů a olejů, po kterých bude vaše pokožka chráněná a hlavně plně hydratovaná. Najdete v nich třeba mandlový olej, olej z granátového jablka, z heřmánku, šalvěje nebo v létě tolik potřebné aloe vera. Celá řada produktů se navíc stará o to, abyste pleť zbavili všech nečistot, ošetřili ji, zklidnili, hydratovali a připravili na další sluneční den. Například jemný peeling, který jsem si opravdu oblíbila, vůbec nevysušuje pokožku, ale naopak ji zvláční a vyčistí. Po umytí je pleť jemná na dotek a máte pocit, že je i krásně vyživená.

 DSC_0206

Takže. Léto je za dveřmi, vedra se už pomalu blíží, plavková sezona taky. Až si budete kupovat opět nové plavky, protože ty taktéž nové z minulého roku jsou už prostě okoukané, myslete i na svou pokožku a odměňte ji kvalitními produkty, které ji uchrání před vším, co na ni v létě čeká. A že je toho spoustu.

A hlavně ať ta krásná hydratovaná pokožka ladí i k těm krásným novým plavečkám!

Všechny produkty Naobay a hlavně celou tuto řadu najdete na e-shopu nebo si je můžete vyzkoušet, ovonět a osahat v salonu Lotos Beauty.

Holky už se na vás moc těší :)

Vaše Bára!