Plesová sezóna - účesy

Plesová sezóna je v plném proudu a účesy je potřeba správně fixovat aby vydržely celý večer. K tomu doporučuji tyto osvědčené přípravky přímo ze salonu ❤️

••• 3 KROKY k dokonalé foukané •••

Před foukáním:...
1. krok - ochrana delších vlasů:
Mlíčko nebo olejíček řady DAVINES OI. Použití: nanášíme do mokrých vlasů, které následně lehce prosušíme fénem.

2. krok - objem - pevnost všech délek:
Tužidlo pro objem DAVINES volume boosting mousse, které vyniká v tom, že nezatěžuje ani velmi jemné vlasy, přidá na objemu a lesku vlasů, neslepuje vlasy.
Nebo tužidlo s proteiny NATULIQUE, které je vhodné pro delší hustší vlasy, které opečuje, zjemní a dodá pocit plnosti a poddajnosti.
Použití: Naneseme do lehce prosušených vlasů a rozdělíme do 3 sekcí, postupně foukáme přes velký kartáč.

3. krok - textura a fixace - všechny délky:
Vlasy můžeme lehce natupírovat speciálním hřebínkem, který vlasy šetrně a hlavně velice jednoduše tupíruje díky kratším a delším štětinkám. Špičkou vrstvy oddělujeme.
Vrstvy pak prolakujeme lakem DAVINES
nebo suchým šamponem NATULIQUE, který má široké využití a vytvoří neuvěřitelný objem a texturu od kořínků.
Pokud neholdujete tupírování, můžete nastříkat jen do pěšinek, následně promnout prsty v předklonu a nakonec hřebínkem uhladit povrch vlasů.
Na závěr opět fixujeme lakem DAVINES, který vlasy zpevní, ale neslepí, provoní krásnou vůní a dodá lesk.

Následně záleží jen na Vás, zda budete vlasy dále kulmovat kónickou, nebo klasickou kulmou, žehličkou, nebo vytvářet drdol, nebo jednoduše sepnete vlasy, nebo zůstanete u vyfoukaných vlasů do objemu.

Ráda Vám zodpovím dotazy a budu ráda, když se podělíte o Vaše zkušenosti na našem facebooku. Češete se na ples, nebo se necháváte učesat od svého kadeřníka?

Vaše Martina