PŘÍRODNÍ LÉKÁRNA - padání vlasů

 Dobrý den, jsem tu opět s tipy z naší PŘÍRODNÍ LÉKÁRNY...

 Dnes na téma padání vlasů 

Jedním z častých problémů, se kterým se na mne obracíte je kvalita vlasů a pleti. Je Vás hodně, které dlouhodobě řešíte padání vlasů. Některé z vás příčinu znají, ale nic nezabírá, jiné neznají a neví jak dále postupovat. A proto bych se ráda podělila o zkušenosti, možnosti a budu štastná když budu moci, některým z vás pomoci řešit tento problém. Často píšete, voláte o radu, je vás hodně i v řadách naší klientely v salonu a tak tento příspěvek je určený právě pro vás, komu už nestačí šampony proti padání, nebo chcete léčbu něčím podpořit i vnitřně, což je obvykle účinnější.

Dobře víme, že padání vlasů bývá způsobeno mnoha faktory, jako například:

  • stres
  • hormonální nerovnováha
  • špatná funkce štítné žlázy
  • oslabení organismu
  • antibiotika či jiné léky
  • léky podávané při umělém oplodnění
  • špatná životospráva

 

V rámci toho doporučujeme dva produkty, které spolu velice dobře působí na tento problém.

 Gynex&Fytomineral 

Výhodou je, že pozitivně působí i na spoustu dalších potíží jako například stav pleti, nehtů, psychiku, gynekologické potíže, záněty, neplodnost, návaly apod. Zkrátka a jednoduše harmonizují celé tělo tam, kde je potřeba. Tyto produkty mohou užívat i těhotné a kojící ženy. Mohou se také kombinovat s klasickými léky aniž by narušovaly jejich účinnost. O dalších účincích těchto bylinných koncentrátů si můžete přečíst v popisu samotného produktu, který najdete u nás v salonu.

22728936_1469541749781192_5491890126391173045_n

Oba produkty se užívají vnitřně jako kapky. Fytomineral, můžete používat i zevně přímo na místa, kde vlasy vypadávají. Dle našich zkušeností jsou vlasy po fytomineralu i pevnější. Gynex zase přispívá k celkové vyrovnanosti hormonálního systému :)

Česká firma Energy je průkopníkem alternativní medicíny, na trhu je úspěšně již 20 let a spolupracují s ní i lékaři a dá se kombinovat i s klasickou medicínou, takže nečekejte, že bychom někoho přesvědčovali ať nechodí k lékaři. Ale na některé potíže je i klasická medicína krátká, protože většinu obtíží ovlivňuje hlavně naše psychika. 

Těmto produktům věřím, nejen protože je využívám pro sebe, svoji rodinu i děti a mám je osvědčené jak u klasické rýmy, tak i při vážnějších potíží. Mimo jiné stačí nahlédnout do složení každého z produktů❤️

Krásnou neděli a začátek nového týdne v plném zdraví a pohodě přeje Martina :)