PŘÍRODNÍ LÉKÁRNA - virózy, kašle, únava organismu

Přírodní lékárna 

Začíná nám období rýmy, kašlíků, viróz, bolavých oušek i celkové únavy organismu.

Jsem moc ráda, že se mi podařilo vše domluvit tak, že vám nyní můžeme nabídnout přípravky, které už pár let využívám pro sebe a své děti i u nás v obchodě. Jde o bylinné koncentráty, které vycházejí z principů čínské medicíny, homeopatie, fytoterapie, krystaloterapie a moderních bioinformačních metod.

Nebudu se zde příliš rozepisovat, chystám nový článek na blog, kde se dočtete více. Důležité je, že tyto přípravky fungují jak na dospělé, tak na děti, stačí nahlédnout do složení kde i lajk vidí jen samé pěkné věci :)

Nabídka je velmi široká, budu vás tedy postupně seznamovat s těmi nejčastěji používanými.

Pro aktuální období tu máme:

Grepofit 

  • Kapsle, kapky a spray do krku a nosu, při nachlazení, rýmě, angíně a posiluje imunitu

 

Drags imun

  • Všelék, můj nejoblíbenější, dá se používat pravidelně, preventivně i nárazově, při celkovém vyčerpání. Je velmi silný. Preventivně posiluje imunitu, vhodný při horečkách, kapeme do trochy vody, vnitřně. Při léčení kůže i zevně na pupínky, opary, ekzém, akné, bradavice.

 

Vironal

  • Virózy, posílení imunity.

 

Audiron

  • Záněty středouší, kape se přímo do ucha a také se potírá okolí uší a uzlin.

 

Spiron

  • Desinfekce ovzduší, dětské kolektivy, dobré spaní... ( já šplíchám při dětské návštěvě přímo do hloučku ) alespoň pocitově zabíjím bacily, také před spaním, nebo po vysávání vysavačem.)

 

Droserin krém

  • Mažeme intuitivně kde je třeba. Já mažu obvykle oblast bederní, šlapky nohou, hrudník, šíji, spánky. Dětem jemně masíruji nožky před spaním. Může přijít i na obličej, při ucpaných dutinách, bolesti hlavy, rýmě.

 

22552503_1469541759781191_3413527971878479373_n

Celá nabídka zde :) 

Já momentálně na rýmu dětí preventivně kombinuji Drags imun, Grepofit spray nosol, do uší Audiron a krém Droserin. Sama si taky dávám Drags imun pro potlačení celkové podzimní únavy a imunitu a Regalen pro očistu jater, díky čemu se mírní alergie a další potíže. 

Česká firma Energy je průkopníkem alternativní medicíny, na trhu je úspěšně již 20let a spolupracují s ní i lékaři, tudíž se dá kombinovat i s klasickou medicínou. Na některé potíže je ale i klasická medicína krátká, většinou vše ovlivňuje psychika naše i našich dětí.

Krásnou neděli a začátek nového týdne v plném zdraví a pohodě přeje Martina :)