První jarní sluníčko

Všichni s radostí vítáme první jarní paprsky, máme lepší náladu a s nadšením nastavujeme svoji pleť sluníčku.

Nezapomínejme na sluneční ochranu, protože i jarní paprsky mohou být zrádné, když vystavíme pokožku nezvyklé dávce slunečního záření. 

V tomto článku jsme pro vás připravili pár tipů na vyzkoušené pleťové krémy s ochranným faktorem SPF 30 v praktickém balení s pumpičkou.

 Opalování (1)

HONUA "MALU" DENNÍ KRÉM SPF 30 - 30 ML

Denní krém, který se skvěle roztírá a chrání před sluncem, pomocí oxidu zinečnatého. Obsahuje extrakt z morindy (Noni), který je bohatý na antioxidanty, vitamín C a selenium. Ten pomáhá regeneraci buněk, chrání proti vnějším vlivům a napomáhá hojení. 

Havajské slovo MALU: stín, přístřeší, ochrana a mír

- vystihuje záměr pleťového krému, kde se snoubí moderní poznatky a pečlivě vybrané ingredience s moudrostí a zkušenostmi, tradiční havajské medicíny.

 

THE OHM COLLECTION OPALOVACÍ KRÉM " SUN SAFE" SPF 30 - 75 ML

Opalovací krém je velmi lehký, dobře roztíratelný a hlavně vstřebatelný. Krém nezanechává na pokožce bílý film ani pocit mastnoty, pokožku nevysušuje (obsahuje vodu i pečující oleje) a je vhodný pod make-up.

 Vaše pokožka odhaluje vaši krásu, moudrost a duševní stav.

Směs non-nano a nepotahovaného oxidu zinečnatého v Sun Safe opalovacím krému je zcela bezpečná jak pro vás, tak i pro oceán. Minerální filtr nepronikne kůží, ale přesto ochraňuje proti spálení.

NATURALIS BIO KRÉM NA OPALOVÁNÍ NA OBLIČEJ SPF 30 - 50 ML

Lehká a jemná textura umožňuje příjemnou aplikaci. Rychle se vstřebává a je vhodný pod make-up. Mimořádná a vzácná kombinace bio aktivních složek dokonale připravuje pokožku na sluneční paprsky a efektivně ji chrání proti UVA a UVB záření. Pomáhá tak předcházet závažnému poškození struktury kůže i jejímu předčasnému stárnutí spojenému se vznikem vrásek, pigmentových skvrn, ztrátou pružnosti a suchosti.

Skvělý spojenec pro přírodní bezpečnou ochranu před slunečním zářením!

 

Nebo ochrana před UV zářením a tvorbou pigmentových skvrn BEZ PUMPIČKY v malém balení do kabelky nebo batůžku.

Naobay Bio detox Ochranný krém SPF 30 - 50 ml

Vhodný pro všechny typy pleti a ideální pro pleť se sklonem k tvorbě pigmentových skvrn. BEZ chemických filtrů. V tomto krému jsou použity filtry minerální – oxid zinečnatý a titaničitý. Tyto minerální filtry nezatěžují pleť, tělo a jsou ekologické. Výhodou je, že se mohou aplikovat těsně před pobytem na slunci a pleť je tak chráněna okamžitě po nanesení. Ochranný krém pokožku současně vyživuje a udržuje v ní tolik potřebnou hydrataci a vlhkost.
Extrakt z lékořice pleť rozjasňuje, sjednocuje, zklidňuje a po staletí je znám pro své bělící účinky, což ocení pleť trpící pigmentovými skvrnami. Krém se rychle vstřebá, nezanechá mastný film. Ideální jako podklad pod make-up. Lze použít celoročně jaro, léto, podzim i zima.