Rychlé denní líčení

Rychlé denní líčení s kosmetikou KRIPA.
 
Často se ptáte na postup líčení, nevíte co s jak použít, tak Vám přináším jedno takové zimní líčení se zn.KRIPA, které zvládne každý navíc o pleť bude dokonale postaráno a pečováno.
 
Na vyčištěnou a hydratovanou pleť naneseme BB krém BB krém Kripa 
nebo Makeup Kripa Total revive - světlá pleť, který vklepeme a lehce rozetřeme prsty do ztracena.
 
Makeup Kripa neobsahuje žádné silikony ani parabeny, pleť tak dokonale dýchá a díky pečujícím složkám ji během nošení vyživuje. Je bez parfemace a je vhodný pro všechny typy pleti, obvzvlášt pro problematickou, ale i suchou, protože nedělá šupinky. Výhodou je matný konečný efekt, proto pokud nemáte hodně mastnou pleť, není nutné použít pudr. 
 
Co ale velmi doporučím je Bronzer,který je možné aplikovat v malém množství na celý obličej štětcem na pudr, protože přes zimu nám schází sluníčko a pleť může mít mdlý nazelenalý nebo našedlý podtón.
 
Následně  naneseme bronzer ve větší intenzitě na tváře přímo, na nebo těsně pod lícní kosti a lehce i na nadočnicové oblouky.Takové konturování zeštíhlí obličej, vytvaruje a dodá zdravý vzhled. Tyto bronzery jsou matné a to také doporučuji.
 
Nakonec použijeme tvářenku, barvu zvolíme pocitově, /teplejším typům sedí oranžové, meruňkové, korálové tóny a studenějším typům jdou starorůžové, růžové odstíny/ na  "tzv" jablíčka, pokud nevíte kam, usmějte se na sebe do zrcadla a lehce naneste barvu na vystouplá místa ve tváři. Teplý odstín - Papaya, nebo studený odstín - Silver pink.
 
Následně tvarujeme obočí, nejsnadněji ho vytvarujete přes šablonku pudrovým stínem a štětečkem.
Obojí je součástí sady Beautyful Brows, aplikace je rychlá, zabere maximálně 2 minuty. Barvy jsou ve všech odstínech a jsou vodě, potu i otěru odolné.
 
 
Součástí této sady je také rozjasňovač, který je v lehce  růžovém perleťovo-matném odstínu  a má multifunkční využití.Je možné ho nanést na celá oční víčka, jako základní stín, nebo jen do vnitřního koutku, na hranu lícní kostí a těsně pod obočí.
 
Pak už jen nanést 2 vrstvy černé řasenky.
Řasenka Kripa s obsahem ricinového oleje řasy vyživuje a podporuje jejich růst a pevnost.
 
K dokončení následně postačí vybrat rtěnku nebo lesk.
Mezi mé oblíbené patří rtěnky v odstínech Playful pink a coral red a tyto samé odstíny jsou i vlesku.

 

Takové líčení můžete samozřejmě doplnit o tužku na oči a barevnější stíny, pokud má jít o rychlý přirozený makeup, bude stačit i tato jednoduchá varianta. A postup můžete využít i s kosmetikou kterou máte doma, zde doporučuji to co sama používám a s čím mám zkušenost.
 
Přiští článek bude na téma každodenní péče o pleť, protože vím že některé z Vás vzhledem k univerzálnosti přírodní kosmetiky trochu tápou kdy a co použít, bude se jistě hodit, pokud by Vás zajímalo nejaké další téma, dejte vědet.
 
Pohodové dny
Vaše Martina