Vánoce v předstihu - dárkové sady

Možná se Vám zdá, že je ještě brzy, abyste přemýšlela, čím letos překvapit své milované. Nebo už brouzdáte po internetu a hledáte nějaké zajímavé tipy na dárky? Určitě nezapomínejte na sebe :-) Pokud Vás nějaká sada osloví, zkuste letos na ni poslat odkaz své rodině. Protože dárek, který se si sama přejete - bude nejvíc.
My v Lotosu se tímto tématem intenzivně zabýváme a přinášíme první inspiraci:
 
DÁRKOVÁ SADA MATARRANIA 1

Ideální kombinace produktů Matarrania pro večerní rituál, který uleví od pocitu těžkých nohou. Pokožka bude velmi jemná, pružná a hydratovaná. Mýdlo "Buenas noches" šetrně očistí a připraví pokožku před nanesením "Relaxačního tělového oleje". Aplikací oleje od kotníků přes lýtka ke stehnům aktivujete lymfatický systém a podpoříte detoxikaci organismu. Relaxační olej můžete používat na pokožku celého těla.

sada_1

 

DÁRKOVÁ SADA MATARRANIA 2

Svěží kombinace Matarrania stimulujícího tuhého sprchového gelu a tělového oleje pro milovníky citrusů. Ponořte se hned ráno po probuzení do nádherné vůně pomerančů s mátou. Nevšední sprchový gel "Buenas dias" v tuhé formě vynahradí až 750 ml tekutého. "Tělový olej s pomerančem, citronem a mandarinkou" nanášejte hned po sprše do vlhké pokožky celého těla. Odměnou vám bude voňavá, hebká a hydratovaná pokožka po celý den :-)

sada_2