Podzimní doping pro Vaše vlasy

Po horkém letním období, kdy vlasy dostaly zabrat sluníčkem, mořskou i chlórovanou vodou v bazénu, jsou dehydratované a bez lesku.

Takové vlasy jsou změnou na chladnější počasí a vlhkostí ve vzduchu náchylnější ke krepatění. Nezbytností vaší koupelnové výbavy by proto měly být tyto produkty :)

Absolutně zkrášlující vlasový elixír Davines OI, který je k dispozici ve výhodném větším i menším balení, které můžete nosit v kabelce stále u sebe. Olejíček je nejprodávanějším produktem značky Davines pro své univerzální vlastnosti, vlasy zjemňuje, chrání a zároveň jim dodává přirozený objem. Můžete ho použít i na velmi jemné vlasy, které provoní svojí smyslnou parfemací. Koupit tento "musthave" produkt můžete zde za zvýhodněnou cenu.

Chránit vaše vlasy před vlhkostí pomohou také správné stylingové přípravky.

Našim osvědčeným oblíbencem je lak na vlasy řady Davines More inside, který je k dostání se středním, silným a extra silným účinkem. Tyto laky na vlasy perfektně drží a jsou snadno vyčesatelné, proto je možné je používat denně. Díky faktoru pružnosti neoslabují vlasy a zachovají jim přirozenost. Jako jednu z mnoha výhod oceníte i jeho vůni, která je prostě boží. Samy klientky ji hodnotí jako netypickou pro lak na vlasy, jemně sladkou. Lak můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu zde.

Přeji krásný podzim, Vaše Martina!