vielö - jednoduché, ale účinné složky

kvalita, jednoduchost, transparentnost a udržitelnost

 tato slova představují základní hodnoty rakouské BIO kosmetiky vielö, jsou jádrem snažení a demonstrují, za čím si společnost stojí.

 

Kosmetika vielö je jednoduše pohlazením pro všechny citlivé, jemné a dehydratované duše :-)

I když je extra hydratační, přesto neobsahuje žádnou vodu! A co ji nahradilo? Je to syrovátka, jejíž přebytky zpracovává vielö do svých produktů a má s ní skvělé výsledky. A nebojte, voní krásně bylinkově, svěže a příjemně.

 

Syrovátka se dokonale hodí k péči o pleť a vlasy. Může za to i kyselina mléčná, která má stejnou strukturu jako ta, která se tvoří v našem v těle. Syrovátka příznivě působí na pokožku, reguluje hodnotu pH a pomáhá o ni pečovat. Regeneruje zejména suchou a citlivou pokožku. Syrovátka je často spojována s relaxačními a uklidňujícími koupelemi. Má dlouhou tradici v péči o pleť a lidé si ji často spojují s krásnou královnou Kleopatrou ze starověkého Egypta. Kleopatra byla známá tím, že si pleť léčila mléčnými koupelemi. 

S obsahem kyseliny mléčné, laktózy, vápníku, vitamínu B, železa, bílkovin, draslíku a fosforu je syrovátka „ideální“ pro péči o pleť a vlasy. 

Kosmetika vielö je hydratační i výživná, ale určitě není mastná. 

duo-tělo3