ECOVER WC čistič borovice Ecocert 750 ml

1 hodnocení
 
Efekt lupa
 

ECOVER čistí, odstraňuje zápach i vodní kámen. Má dezinfekční účinek. Láhev zajišťuje bezpečné užití.

Dostupnost Skladem
90 Kč    
Značka ECOVER
Kategorie ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY
 

Ecover čistič wc s vůní borovice

ECOVER čistí, odstraňuje zápach i vodní kámen. Má dezinfekční účinek. Láhev zajišťuje bezpečné užití.

návod k použití:

Malé množství tohoto koncentrovaného čisticího prostředku stříkněte pod okraj mísy a nechte několik minut působit. Vydrhněte štětkou a spláchněte.

Pro neutralizaci jedné dávky tekutého WC čističe Ecover je třeba 129 litrů vody, což je jen zlomek oproti neuvěřitelným 53 000 litrům vody, nutným pro neutralizaci jedné dávky běžných WC čističů! 

Ecover je jednou z nejpopulárnějších značek ekologické drogerie. Produkty Ecover jsou vyrobené na rostlinné nebo minerální bázi a neobsahují žádné složky z ropy. Jejich obaly jsou recyklovatelné a prostředky samotné jsou ekologicky rozložitelné, dopad na přírodu je tedy minimální. Ecover netestuje produkty na zvířatech a produkty jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Společnost byla oceněna OSN za mimořádně ekologický provoz.

Frans Bogaerts založil firmu Ecover se svými spolupracovníky v roce 1979. Jejich prvním výrobkem byl prací prášek a časem vyvinuli prostředky do celé domácnosti. Roku 1992 postavil Ecover ekologickou továrnu v Malle v Belgii. Hlavním cílem firmy je údržba domácnosti s šetrností vůči životnímu prostředí.

SLOŽENÍ:
5 %: neiontové povrchově aktivní látky, parfémy. Další: voda, kyselina citronová, citran sodný, xanthanová klovatina.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

ecoverCURRENT