MOBAKE MOTIVAČNÍ BAMBUSOVÝ ZUBNÍ KARTÁČEK - Teď je ten nejlepší čas (extra soft) 1 ks

1 hodnocení
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Mobake, to jsou první bambusové kartáčky na trhu s vygravírovanými motivačními citáty, které vám pomohou nastartovat každý den. Tento kartáček obsahuje citát v češtině: "Teď je ten nejlepší čas", který vám bude připomínat, že svůj život máte v rukou jedině vy sami. Tělo kartáčku je zdobené tradičním moravským vzorem. 

Dostupnost Skladem
115 Kč
Značka MOBAKE
Kategorie KARTÁČKY NA ZUBY
Položka byla vyprodána...
 

MOBAKE MOTIVAČNÍ BAMBUSOVÝ ZUBNÍ KARTÁČEK

TEĎ JE TEN NEJLEPŠÍ ČAS

Mobake, to jsou první bambusové kartáčky na trhu s vygravírovanými vzory inspirovanými lokálními tradicemi a zároveň motivačními citáty, které vám pomohou nastartovat každý den. Tento kartáček obsahuje citát v češtině: "Teď je ten nejlepší čas", který vám bude připomínat, že svůj život máte v rukou jedině vy sami. Tělo kartáčku je zdobené tradičním moravským vzorem

Extra měkké nylonové štětinky neobsahují žádné stopy ftalátů ani BPA.

Kartáčky jsou balené v krabičce z recyklovaného papíru.

Upozorňujeme, že zpočátku se výjimečně může stát, že vám několik jednotlivých štětinek vypadne. Důvod je ten, že do bambusu štětinky nelze tak efektivně uchytit jako do plastu. Ale není třeba se nijak bát - nijak to nesnižuje funkčnost kartáčku. 

Zároveň podpoříte dobrou věc a ochranu přírody

Z každého prodaného kartáčku putuje 0,2 € na ochranu hor a lesů našich slovenských bratrů. Peníze jsou předávány projektu "Všetko pro NIČ", který se snaží udržovat lesy v původním stavu. Jejich cílem je zachovat alespoň 5 % území Slovenska zcela bez lidského zásahu - protože lesy se o sebe dokáží postarat lépe, než když do nich zasahuje člověk.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

14134959_1064943273590205_1236727897_a