Davines OI kondicionér - pro vysokou hydrataci vlasů a výjimečný lesk 250 ml

63 hodnocení
 
Efekt lupa
 

Krémový kondicionér Davines OI pro všechny typy vlasů.

Dostupnost Skladem
449 Kč    
Značka DAVINES
Kategorie KONDICIONÉRY
 

 

davines OI Kondicionér

Kondicionér Davines pro lesk, hebkost a jemnost všech typů vlasů.

Benefity kondicionéru Davines OI:

  • urychluje proces vysoušení
  • chrání vlasovou strukturu před tepelnými zdroji

 Vhodný pro všechny typy vlasů.

Způsob použití kondicionéru davines:

Naneste přiměřené množství produktu rovnoměrně do Davines OI šamponem umytých a ručníkem vysušených vlasů, vpracujte jej pramen po prameni do vlasů. Nechte působit 2-3 minuty, poté pročešte. Důkladně vypláchněte. Následně můžete ještě nanést bezoplachující mléko Davines OI.
http://www.lotosbeauty.cz/sampony/oi-shampoo/
http://www.lotosbeauty.cz/bezoplachove-kondicionery-a-spreje/oi-all-in-one-milk/

Velikosti produktu davines:

250 ml

Aktivní přírodní složky kondicionéru davines:

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
MP Avatar autora Davines Oi kondicionér 5.7.2021 16:27
Nejlepší věc na vlasy, která společně se šamponem zachránila moje krepaté a vysušené vlasy..a úžasně voní ..tohle je láska.
Odpovědět
IH Avatar autora 27.11.2019 12:32
Moje srdcovka. Doporučila mi ho kadeřnice. Měla jsem od letitého barvení vlasy vysušené a všechny kondicionéry před mi vlasy zatěžovaly. Tohle je bomba. Vlasy jsou vyživené, lesklé, nadýchané a překrásně voní.
Odpovědět
ČM Avatar autora 9.7.2019 09:41
Super!!!Kdo nezkusil nepochopí...neváhejte!!!Nebudete litovat :-)
Odpovědět
MP Avatar autora 8.7.2019 12:17
Perfektní ! Nedám na něj dopustit .
Odpovědět
RH Avatar autora 17.2.2017 09:36
Už mám doma druhý a příště už bude velké balení ;-) takže velmi dobré.
Odpovědět

logo-Davines1DSC_0392_

Firma Davines byla založena rodinou Bolatti v Parmě v Itálii V roce 1983. Davines začal jako výzkumná laboratoř přírodní kosmetiky vyrábějící produkty vysoké kvality pro péči o vlasy pro renomované kosmetické firmy na světě. Po deseti letech zdokonalování zkušeností s přírodní kosmetikou vytvořili vlastní vlasovou značku Davines výhradně pro salóny a v roce 1996 založili péči o pleť pro lázně a kosmetická centra.

Krása + Udržitelnost + Přírodní kosmetika, to je koncept, který inspiruje všechny projekty společnosti Davines od složení produktů a designu, po etiku společnosti a vzdělávání kadeřníků.

Kvalita přírodní kosmetiky pro Davines znamená mít svobodu vytvořit nejlepší produkty. Důraz je kladen na ohleduplnost k životnímu prostředí, použití vysokého stupně přírodních složek a použití vědecké přísnosti na všechny produkty přírodní kosmetiky, aby se zajistila bezpečnost zákazníků. Kvalita přírodní kosmetiky je nejen důležitá pro společnost Davines, ale i jejich partnery a zákazníky.

Ideálem krásy Davines je najít inspiraci v konceptu rovnováhy mezi látkou a tvarem, stejně jako v italské renesanční tradici. Styl Davines je delikátní konvergencí unikátních vlastností a je inspirován jednoduchostí, harmonií a dobrým vkusem.

Krása, v kterou Davines věří, je založena na uznání individualit a oslavě rozmanitosti. Davines slaví a vyjadřuje grácii s elegancí, která z každého z nás dělá to, kým jsme. To je důvod, proč se Davines považuje za nástroj pro zákazníky, jak vyjádřit svou vlastní jedinečnost.

Vytvářením „krásy“ chceme, aby se lidé o sebe starali, aby se starali o prostředí ve kterém žijí a pracují a o věci, které milují. Proto jim nabízíme naši přírodní kosmetiku.