Davines Essential MINU maska - zářivá a obnovující na barvené vlasy 250 ml

11 hodnocení
 
Efekt lupa
 

Zářivá a obnovující maska Davines MINU na barvené vlasy. Zanechává je hedvábné a lesklé a prodlužuje stálost barvy. Vlasy nezatěžuje.

Dostupnost Skladem
479 Kč    
Značka DAVINES
Kategorie VLASOVÉ MASKY
 

 

davines essential MINU maska

Davines MINU maska je ideální na barvené vlasy. Složení masky Davines bylo navrženo tak, aby hloubkově vyživilo barvené vlasy. Zanechává je hedvábné a lesklé a prodlužuje stálost barvy. Vlasy nezatěžuje.

Charakteristickou vůní řady Davines MINU jsou citrusy (pomerančový květ).

Způsob použití masky davines:

Masku Davines naneste na ručníkem vysušené vlasy po použití šamponu Davines MINU. Nechte působit 10-15 minut, pročešte a poté opláchněte. Vlasy vysušte.
http://www.lotosbeauty.cz/sampony/minu-shampoo/

Velikosti produktu davines:

250 ml

Aktivní přírodní složky masky davines:

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

logo-Davines1DSC_0392_

Firma Davines byla založena rodinou Bolatti v Parmě v Itálii V roce 1983. Davines začal jako výzkumná laboratoř přírodní kosmetiky vyrábějící produkty vysoké kvality pro péči o vlasy pro renomované kosmetické firmy na světě. Po deseti letech zdokonalování zkušeností s přírodní kosmetikou vytvořili vlastní vlasovou značku Davines výhradně pro salóny a v roce 1996 založili péči o pleť pro lázně a kosmetická centra.

Krása + Udržitelnost + Přírodní kosmetika, to je koncept, který inspiruje všechny projekty společnosti Davines od složení produktů a designu, po etiku společnosti a vzdělávání kadeřníků.

Kvalita přírodní kosmetiky pro Davines znamená mít svobodu vytvořit nejlepší produkty. Důraz je kladen na ohleduplnost k životnímu prostředí, použití vysokého stupně přírodních složek a použití vědecké přísnosti na všechny produkty přírodní kosmetiky, aby se zajistila bezpečnost zákazníků. Kvalita přírodní kosmetiky je nejen důležitá pro společnost Davines, ale i jejich partnery a zákazníky.

Ideálem krásy Davines je najít inspiraci v konceptu rovnováhy mezi látkou a tvarem, stejně jako v italské renesanční tradici. Styl Davines je delikátní konvergencí unikátních vlastností a je inspirován jednoduchostí, harmonií a dobrým vkusem.

Krása, v kterou Davines věří, je založena na uznání individualit a oslavě rozmanitosti. Davines slaví a vyjadřuje grácii s elegancí, která z každého z nás dělá to, kým jsme. To je důvod, proč se Davines považuje za nástroj pro zákazníky, jak vyjádřit svou vlastní jedinečnost.

Vytvářením „krásy“ chceme, aby se lidé o sebe starali, aby se starali o prostředí ve kterém žijí a pracují a o věci, které milují. Proto jim nabízíme naši přírodní kosmetiku.