MATARRANIA

Bez názvu_4

MATARRANIA je exkluzivní a luxusní přírodní kosmetika vyrobená ve Španělsku, ze 100% organického extra panenského olivového oleje, který chrání a pečuje o vaši pokožku.
Produkty MATARRANIA jsou přírodní, ručně vyráběná kosmetika v malé vesničce v regionu Teruel ve Španělsku, s použitím středomořských aromatických bylinek a starých receptur.
V MATARRANIA vytváří jednoduchou, efektivní a opravdovou přírodní kosmetiku.
Všechny výrobky přírodní kosmetiky MATARRANIA jsou bez obsahu vody, proto mají hutnější a krémovější strukturu. Díky tomu ale neředí účinné látky obsažené ve všech produktech.

Společnost MATARRANIA věří, že krása patří všem, a že krása se přenáší do zdraví i štěstí. Naše tělo a naše pokožka se vyvíjejí přirozeně s věkem a chtějí se cítit příjemně a pohodlně.

V MATARRANIA věří na účinnost složek rostlinného a ekologického původu v kosmetických výrobcích. Nespoléhají na chemické přísady bez ohledu na to, jak jsou efektivní a odmítají nesrozumitelné složení výrobků, o kterých netušíme, co s naší pokožkou udělají. V MATARRANIA chtějí přírodní produkty, které zajišťují zdraví lidí i Zemi.

V MATARRANIA dávají přednost místním surovinám. 90% jejich ingrediencí jsou ze vzdálenosti méně než 300 km daleko. Tím zároveň podporují koncept KM 0 - místní hospodářství a vliv dopravy na životní prostředí je minimalizován.

MATARRANIA podporuje sociální ekonomiku a zemědělství. Podporují zaměstnávání žen a matek se záměrem nabízet souhru v osobním životě a v zaměstnání. Nabízejí osobní a autentický přístup. Zaměstnávají místní obyvatelstvo z venkovských oblastí a přispívají k územní rovnováze.

Výrobky MATARRANIA jsou vhodné pro každodenní použití a jsou certifikovány asociací Organic Soil Association ve Velké Británii, která potvrzuje celou kosmetickou řadu jako BIO.

Obaly výrobků MATARRANIA jsou vyrobeny ze 30% recyklovaného skla, etikety ze 100% recyklovaného papíru. Kromě toho v laboratořích minimalizují odpad a podporují recyklaci.

Mimo jiné se společnost MATARRANIA zavazuje darovat 0,7% svého ročního zisku do místních projektů souvisejících s udržitelným rozvojem, sociální nebo environmentální politikou.

Produkty MATARRANIA samozřejmě neobsahují žádné konzervační látky, parfémy nebo parabeny a nejsou testovány na zvířatech.

 

 

 

Nejprodávanější

140
7901140790
Značky

Stránka 1 z 1 - 33 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 33 položek celkem