KRIPA TRIO PALETA PRO OČNÍ STÍNY NEBO KOREKTOR 1 ks

4 hodnocení
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Kripa TRIOPALETKA pro vložení očního stínu nebo korektoru.

Dostupnost Skladem
290 Kč    
Značka KRIPA VENEZIA
Kategorie ODLÍČENÍ A ŠTĚTCE, PALETKY
 

triopaletka pro oční stíny nebo korektor kripa

Triopaletka Kripa je praktické balení pro vložení Vašeho oblíbeného očního stínu Kripa nebo korektoru Kripa. Obsahuje magnet, díky kterému stíny nebo korektor Kripa perfektně drží. Díky magnetu je balení znovu doplnitelné tzn., že po vypotřebování dokoupíte pouze náplň Kripa.

Kolekce Kripa má rafinované balení, mini-malistický design a luxusní provedení. Variabilita a praktičnost přináší absolutní svobodu při sestavování barevných kombinací Kripa. Možnost opětovného použití, chrání životní prostředí a šetří výdaje.

KONEČNĚ KRÁSA BEZ KOMPROMISŮ, KONEČNĚ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA KRIPA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

10802409_770413086353503_199294112_a

1

KRIPA VENEZIA

KRIPA je revoluční italská dekorativní přírodní kosmetika
, která změní dosavadní vnímání, kdy make-up a líčení je bráno pouze jako zkrášlující nástroj nebo jako nutnost zamaskovat nedostatky na pleti. Produkty KRIPA mají neobyčejné regenerační a obnovující vlastnosti. Jsou mimořádně hydratační s antioxidačním účinkem. Anti-aging efekt je viditelný již po prvním použití.

KRIPA není pouhý přípravek pro krásu, ale je to výsledek revolučního projektu. Po letech výzkumu byly vybrány suroviny absolutně čisté a co nejlépe funkční, schopné zajistit ty nejlepší výsledky a uspokojit i ta nejvyšší očekávání touto přírodní kosmetikou.

PROTO SE APLIKACE LÍČIDEL KRIPA STÁVÁ OPRAVDU SKUTEČNOU PÉČÍ O PLEŤ.
VÝSLEDKY A PŘIROZENOST, KRÁSA A ZDRAVÍ, KONEČNĚ SPOLEČNĚ V PŘÍRODNÍ KOSMETICE KRIPA.
 
KRIPA není pouhý přípravek pro krásu, ale je to výsledek revolučního projektu. Po letech výzkumu jsme vybrali suroviny absolutně čisté a co nejlépe funkční, schopné zajistit ty nejlepší výsledky a uspokojit i ta nejvyšší očekávání.


Produkty KRIPA mají neobyčejné regenerační a obnovující vlastnosti a to díky vysoké koncentraci aktivních látek přidaných ve správném poměru. Jsou mimořádně hydratační s antioxidačním účinkem. Anti-aging (omlazující) efekt je viditelný již po prvním použití: proto se aplikace make-upu stává skutečnou péči o pleť.

KRIPA Venezia je profesionální kosmetika určena nejen pro širokou veřejnost, ale i pro profesionály - vizážisté, kosmetické salóny, maskéři...