Davines OI olej - absolutně zkrášlující olej 50 ml

105 hodnocení
 
Efekt lupa
 
Dostupnost Skladem
419 Kč    
Značka DAVINES
Kategorie OLEJE
 

 

davines OI / Olej

Davines OI olej je obohacen o výtažky z oreláníku barvířského. Vlasům dodává extra výjimečnou jemnost a lesk bez zatížení vlasů. Olej Davines OI zabraňuje zacuchání vlasů a působí proti jejich krepatění ve vlhkém prostředí. Davines olej působí proti volným radikálům a má intenzivní antioxidační účinky. Chrání vlasovou strukturu bez zatížení a zkracuje dobu vysoušení.
Aktivní složky Olej z amazonské rostliny oreláníku barvířského – velmi bohatá na beta karoteny (100x vyšší množství než v mrkvi), má restrukturalizační účinky na vlasy a podporuje jejich růst. Stimuluje produkci melaninu a zároveň snižuje buněčné poškození od UV paprsků. Působí proti stárnutí, zvyšuje elasticitu pokožky a je bohatý na stopové prvky. Použitý olej z oreláníku barvířského pochází z Amazonie a je označen jako Fair Trade.

Benefity Davines OI oleje:

  • extrémní jemnost a lesk
  • vlasy nezatěžuje
  • s intenzivními antioxidačními účinky
  • působí proti volým radikálům

Způsob použití davines oleje:

Styling: 2 – 3x stiskněte pumpičku a aplikujte rovnoměrně produkt Davines na vlhké vlasy do délek a konečků, poté vysušte.
Konečná úprava: 2 – 3x stiskněte pumpičku a aplikujte produkt Davines do délek a konečků na suché vlasy. Množství se může měnit v závislosti na typu vlasů. U jemných vlasů se doporučuje 1 střik, u středních a tvrdých začněte se 2 nebo 3ma střiky a v případě potřeby produkt přidejte.

Velikosti produktu davines:

50 ml, 135 ml

Aktivní přírodní složky davines oleje:

  • Olej z oreláníku barvířského - chrání vlasy před stárnutím a má silné antioxidační účinky

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
IH Avatar autora 27.11.2019 12:37
Konečně ho mám doma. Znám ho od kadeřnice a je to taková luxusní třešnička na dortu při konečné úpravě vlasů. Fakt stojí za to.
Odpovědět
I Avatar autora 20.7.2017 08:06
..potvrzuji úžasnost tohoto přípravku ! ;o), není vůbec ale vůbec mastný, nádherně voní, po použití pár kapiček jsou vlásky opravdu hezčí, ucelené, hezky se mi upravují ..příště bude určitě větší balení :o)
Odpovědět

logo-Davines1DSC_0392_

Firma Davines byla založena rodinou Bolatti v Parmě v Itálii V roce 1983. Davines začal jako výzkumná laboratoř přírodní kosmetiky vyrábějící produkty vysoké kvality pro péči o vlasy pro renomované kosmetické firmy na světě. Po deseti letech zdokonalování zkušeností s přírodní kosmetikou vytvořili vlastní vlasovou značku Davines výhradně pro salóny a v roce 1996 založili péči o pleť pro lázně a kosmetická centra.

Krása + Udržitelnost + Přírodní kosmetika, to je koncept, který inspiruje všechny projekty společnosti Davines od složení produktů a designu, po etiku společnosti a vzdělávání kadeřníků.

Kvalita přírodní kosmetiky pro Davines znamená mít svobodu vytvořit nejlepší produkty. Důraz je kladen na ohleduplnost k životnímu prostředí, použití vysokého stupně přírodních složek a použití vědecké přísnosti na všechny produkty přírodní kosmetiky, aby se zajistila bezpečnost zákazníků. Kvalita přírodní kosmetiky je nejen důležitá pro společnost Davines, ale i jejich partnery a zákazníky.

Ideálem krásy Davines je najít inspiraci v konceptu rovnováhy mezi látkou a tvarem, stejně jako v italské renesanční tradici. Styl Davines je delikátní konvergencí unikátních vlastností a je inspirován jednoduchostí, harmonií a dobrým vkusem.

Krása, v kterou Davines věří, je založena na uznání individualit a oslavě rozmanitosti. Davines slaví a vyjadřuje grácii s elegancí, která z každého z nás dělá to, kým jsme. To je důvod, proč se Davines považuje za nástroj pro zákazníky, jak vyjádřit svou vlastní jedinečnost.

Vytvářením „krásy“ chceme, aby se lidé o sebe starali, aby se starali o prostředí ve kterém žijí a pracují a o věci, které milují. Proto jim nabízíme naši přírodní kosmetiku.