YONI Přírodní kartáček na zuby 1 ks

10 hodnocení
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 4

Přírodní kartáček Yoni je prastarou alternativou k běžným zubním kartáčkům, používanou po tisíciletí. Poskytne vám ústní hygienu v jednoduchém a praktickém balení, které můžete mít kdykoliv sebou. Yoni vlastně kombinuje kartáček se zubní pastou v jednom. Je vytvořený z větviček nebo kořenů stromu Salvadory perské a je plný blahodárných látek. Má vynikající čistící a leštící účinky, bělí zuby, posiluje dásně. Obsahuje antibakteriální a antimikrobiální látky a taktéž například vápnik, vitamin C, saponiny či flavonoidy.

Dostupnost Skladem
80 Kč    
Značka YONI
Kategorie PÉČE O ZUBY
 

přirodní kartáček na zuby yoni

Přírodní kartáček Yoni je prastarou alternativou k běžným zubním kartáčkům, používanou po tisíciletí především v arabském světě. Poskytne vám ústní hygienu v jednoduchém a praktickém balení, které můžete mít kdykoliv sebou. Yoni vlastně kombinuje kartáček se zubní pastou v jednom. Nejlepších výsledků dosáhnete, když ho budete kombinovat s klasickým čištěním zubů pomocí běžného kartáčku a pasty.

Je vytvořený z větviček nebo kořenů stromu Salvadory perské (Salvadora Persica, taktéž známá jako Arak) a jedná se tak o 100% přírodní volbu. Strom roste přirozeně na savanách a v polopoušti a je nesmírně efektivní při přijímání a uchovávání živin a blahodárných látek, které potřebuje ke svému dlouhodobému přežití. Tyto látky pak větvičky či kořeny obsahují a vy je můžete využít ve svůj prospěch.

Samostatné balení obsahuje kartáček v A++ kvalitě a balený vakuově nejpozději 48 hodin po sklizni. Můžete si ho také objednat rovnou i se skleněným cestovním pouzdrem.
http://www.lotosbeauty.cz/pece-o-zuby/yoni-pouzdro-na-prirodni-kartacek-sklo-1-ks/

Proč je tak skvělý

  • Zdokumentované studie prokazují lepší komparativní výsledky při dlouhodobém používání Yoni oproti běžnému čištění zubů pouze kartáčkem s pastou,
  • má vynikající čistící a leštící účinky na zuby,
  • posiluje dásně,
  • obsahuje antibakteriální a antimikrobiální látky, působí proti tvorbě plaku, zánětům a krvácení dásní,
  • přirozeně vám bělí zuby,
  • potlačuje nepříjemný zápach z úst,
  • z laboratorních testů vyplývá vysoký obsah blahodárných látek pro zdravý chrup - jako jsou fluorid (v přiměřeném množství), vápník, chloridy, síra, uhličitan sodný, fosfor, vitamin C, kyselina salicylová, kyselinu tříselnou, saponiny a flavonoidy,
  • zabraňuje usazování zubního kamene a podporuje tvorbu slin pro dobré trávení.

Jak používat:
Otevřete vakuovaný kartáček a omyjte vodou.
Jemným okousáním odstraňte kousek kůry z jednoho konce, doporučujeme 2-4mm.
Velmi jemně začněte očištěný xylém kousat, nejlépe na stoličkách a dbejte na to, aby jste pořádně promísily sliny s vyplavující se silicí kartáčku. To zaručí zahubení bakterií v celých ústech.
Následně kartáček kousejte dokud nedocílíte toho, že se xylém roztřepí tak, aby se dal použít k mechanickému odstranění plaku a zbytků jídla. Není potřeba kousat silně.
Nyní si pořádně a vědomě očistěte všechny zuby, mezizubní mezery a povrch jazyka a stále doporučujeme vycucávat silici a mísit se slinami.
Omytý kartáček vraťte zpátky do obalu a uzavřete jej.

Doporučujeme čistit zuby po každém jídle.

U dalšího čištění není potřeba oddělovat znovu kůru, dokud jsou štětiny stále schopné mechanicky čistit zuby a neztratí chuť. V případě, že se již lámou nebo čistí málo, je potřeba kartáček uříznout a začít postup od začátku.

Upozornění: Pokud kartáček plánujete pár dní nepoužít, zabalte konec, který používáte k čistění, do papírového ubrousku. Kartáček nechte v původním obalu, jen část zabalenou v ubrousku nechte vytaženou ven z obalu. Pokud tyčinka příliš vyschne, namočte ji přes noc ve sklenici s vodou. Chraňte před přímým slunečním světlem a skladujte za pokojových teplot.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Yoni

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.