Náš příběh

martina_dav3

Vítám Vás v mém e-shopu, který je zaměřený na přírodní kosmetiku - vlasovou, pleťovou i dekorativní, bez zbytečné chemie a škodlivin.

Jmenuji se Martina Kozlíková a jsem kadeřnicí, vizážistkou a majitelkou salonu Lotos Beauty, který funguje již 7 let a ve kterém se věnuji zkrášlování žen, poradenství v péči o vlasy, pleť i líčení s prodejem kvalitní kosmetiky. Mám štěstí, protože dělám práci, která mne nesmírně baví a naplňuje.

Během své 15-ti leté praxe jsem vyzkoušela spoustu různých značek, prošla různými školeními i semináři, testovala a zkoušela to nejlepší, ale stále to nebylo ono. Po porodu mých dětí jsem se sama začala potýkat s různými zdravotními problémy, kožními ekzémy, alergiemi a astmatem. Tak začala moje cesta za přírodní kosmetikou a zdravým životním stylem.

Začalo to tak, že jsem vyzkoušela na svůj bolavý ekzém na rukou snad všechny dostupné značky v lékárně, utratila během několika let nemalé peníze, ale efekt téměř žádný. Na kožním jsem dostala kortikoidovou mast, která mi nepomáhala a informaci o tom, že ekzém se léčit nedá a dají se jen mírnit příznaky. Na alergologii jsem na počínající astma vyfasovala kortikoidové dýchadlo, po kterém jsem dostala třes po celém těle, a to byla poslední kapka mého léčení touto cestou.

Tím nechci vůbec podceňovat lékařské vzdělání a podotýkám, že mé zkušenosti a poznatky se týkají jen ekzémů, se kterými si myslím, to doktoři prostě moc neumí :-).

Začala jsem zkoušet přírodní kosmetiku a pracovala jsem na sobě i po jiných stránkách - vnitřně, myšlením.

Objevila jsem také kosmetiku Davines a musím říct, že to byla láska na první pohled. Kvalitní přírodní produkty s výtažky z bylin a květin, udržitelnost, krása, obaly šetrné k přírodnímu prostředí.

Okamžitě jsem poznala velikou změnu, ekzémy na mých rukou začaly ustupovat.

Od té doby vyhledávám pouze přírodní produkty a kosmetiku, a zkouším a zkouším…

Novinkou v našem kadeřnickém salonu je dánská BIO značka Natulique, od které využívám nejen vlasovou kosmetiku, ale i její přírodní organické barvy na vlasy.

Ke všem mým oblíbeným značkám, které prodávám a doporučuji, vedla dlouhá cesta, ale právě proto jsem přesvědčená o jejich kladech a účincích a vím, co by kvalitní kosmetika obsahovat neměla.

Mám ráda zvířata a přírodu, takže samozřejmě oceňuji, že firmy, se kterými spolupracuji, se zajímají o ekologii. Musím říct, že spolupráce s distributory a ve většině případů přímo výrobci  přírodní kosmetiky je úplně jiná, než s velkými firmami. Oceňuji osobní jednání a citlivý přístup bez vnucování a nátlaku. A to co sama nemám ráda, nedělám ani já druhým, proto mile ráda poradím, doporučím a je na každém, co se rozhodne vyzkoušet a pořídit si domů. Největší mojí odměnou je Vaše spokojenost a nadšení z přípravku, a to že funguje tak jak má.

Co mám na přírodní kosmetice úplně nejraději je její univerzálnost. Může ji používat celá rodina včetně dětí, můžeme ji používat k tomu k čemu je určená, ale i na mnoho dalších způsobů. Cítím z ní jinou energii než z konvenční kosmetiky, která se často tváří jako přírodní, ale opak je pravdou.

Dnešní doba je uspěchaná a my zapomínáme vnímat, co nám příroda přináší, naznačuje, dává.

Mějme radost z každé procházky s rodinou, z každé příjemně strávené chvíle, z každé kapky oleje, který do své kůže vetřeme, z jeho vůně, udělejme si čas na sebe. Žijme přítomným okamžikem.

Mějte pohodové dny,

Vaše Martina

P.S.  Dávám přednost přírodním alternativám, ale když jsme nemocní a nezabírá ani cibule s medem, jdeme úplně normálně k doktorovi.

P.P.S. Žijeme zdravě, jíme zdravě, ale když  k nám přijedou do vesnice kolotoče i moje děti snědí za víkend několik lízátek ve tvaru dudlíku a hezky „barevnou“ cukrovou vatu...

P.P.P.S. Nic se nemá přehánět, kromě lásky teda, té není nikdy dost ❤!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.