ENERGY ANNONA MURICATA 30 ml

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Energy Annona muricata je bioinformační solitérní bylinný koncentrát jednodruhový s výraznou charakteristikou, obsahuje vysoce koncentrovaný extrakt. Pochází z Peruánské Amazonie a je používaný v tradiční medicíně.

Dostupnost Na objednání
559 Kč    
Značka ENERGY
Kategorie PŘÍRODNÍ LÉKÁRNA
 

energy - ANNONA MURICATA

BYLINNÝ KONCENTRÁT

  • JEDNODRUHOVÝ S VÝRAZNOU CHARAKTERISTIKOU
  • OBSAHUJE VYSOCE KONCENTROVANÝ EXTRAKT
  • POCHÁZÍ Z PERUÁNSKÉ AMAZONIE
  • POUŽÍVANÝ V TRADIČNÍ MEDICÍNĚ

 POUŽITÍ BYLINNÉHO KONCENTRÁTU ENERGY ANNONA MURICATA

Tato rostlina je známá též pod názvem graviola. Jejím domovem jsou oblasti peruánské Amazonie, především pak tropické oblasti Peru. Stálezelený strom nižšího vzrůstu charakterizují podlouhlé listy a chutné plody, známé jako guanabana. Užití annony v tradiční medicíně lze dohledat již v předkolumbovské éře. Své využití mají všechny části stromu včetně kůry, listů, kořenů, ovoce a dokonce i semen. Od 70. let probíhají ve světě na sobě nezávislé výzkumy, díky nimž je rostlina velmi dobře zmapována, a po analytické a biochemické stránce známe všechny složky i procesy, které nám pomáhají pochopit a dát do souvislostí její nepřehlédnutelné účinky.

Přes všechnu snahu se však doposud nepodařilo syntetizovat koktejl účinných látek, které by bylo možno vyrábět v podobě léku. Proto i nadále zůstává nejdostupnější a nejfunkčnější podobou přírodní standardizovaný extrakt.

 ÚČINNÉ SLOŽKY BYLINNÉHO KONCENTRÁTU ENERGY:

Extrakt Annona muricata.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

276772.188x188

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.