ENERGY FYTOMINERAL 100 ml

18 hodnocení
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Energy Fytomineral je koloidní roztok minerálů. Je to zdroj důležitých minerálů a stopových prvků. Posiluje imunitu, regeneruje kosti, vlasy, zuby a nehty, pečuje o nervový systém. FYTOMINERAL obsahuje silně koncentrovaný koloidní roztok více než 64 prvků Mendělejevovy periodické soustavy v přírodní formě, které pomáhají tělu udržet perfektní biologickou rovnováhu. Rostlinné koloidní minerály a stopové prvky v přípravku FYTOMINERAL jsou buď základní částí většiny enzymů, nebo s nimi vzájemně působí (jako kofaktory).

Dostupnost Skladem
588 Kč    
Značka ENERGY
Kategorie PŘÍRODNÍ LÉKÁRNA
 

energy - FYTOMINERAL

koloidní roztok minerálů

  • ZDROJ DŮLEŽITÝCH MINERÁLŮ A STOPOVÝCH PRVKŮ
  • POSILUJE IMUNITU
  • REGENERACE KOSTÍ, VLASŮ, ZUBŮ A NEHTŮ
  • PEČUJE O NERVOVÝ SYSTÉM

 

 POUŽITÍ PŘÍPRAVKU ENERGY FYTOMINERAL

Obsahuje silně koncentrovaný koloidní roztok 64 prvků Mendělejevovy periodické soustavy v přírodní formě.

Minerály v koloidní formě jsou získávány originálním procesem, z pozůstatků deštného pralesa, jenž rostl na zemi před 100 miliony let.

FYTOMINERAL obsahuje silně koncentrovaný koloidní roztok více než 64 prvků Mendělejevovy periodické soustavy v přírodní formě, které pomáhají tělu udržet perfektní biologickou rovnováhu.

Rostlinné koloidní minerály a stopové prvky jsou buď základní částí většiny enzymů, nebo s nimi vzájemně působí (jako kofaktory). Stejně tak se podílí na stavbě celé řady hormonů a napomáhají hormonální činnost regulovat. Hrají důležitou roli při syntéze DNA.

FYTOMINERAL podporuje enzymatickou a hormonální činnost a je tedy možné jej použít zejména při metabolických a hormonálních potížích, například : cukrovka, trávicí problémy, celkové potíže se slinivkou.

FYTOMINERAL je vhodný na poruchy jater, střev a ledvin, ekzémy, lupenka, osteoporóza, poruchy centrálního nervového systému, onkologická onemocnění (zejména prevence nebo rekonvalescence), oslabení imunitního a hormonálního systému, cévní potíže a detoxikace organismu.

 ÚČINNÉ SLOŽKY PŘÍPRAVKU ENERGY:

Koncentrovaný koloidní roztok přírodních minerálů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

276772.188x188

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.