Davines Essential DEDE šampon - jemný šampon pro všechny typy vlasů 250 ml

25 hodnocení
 
Efekt lupa
 

Jemný šampon Davines DEDE pro všechny typy vlasů je ideální ke každodennímu použití. Složení je charakteristické na jemnou a lehkou pěnu, která jemně myje vlasy a dodává jim extra lesk.

Dostupnost Skladem
309 Kč    
Značka DAVINES
Kategorie ŠAMPONY
 

DAVINES DEDE šampon

Šampon Davines DEDE je ideální ke každodennímu užití. Složení je charakteristické na jemnou a lehkou pěnu, která jemně myje vlasy a dodává jim extra lesk.

Charakteristická vůně pro řadu Davines DEDE jsou citrusy.

Způsob použití šamponu davines:

Šampon Davines naneste na mokré vlasy, jemně vmasírujte, opláchněte a proces opakujte. Poté použijte Davines DEDE kondicioner.
http://www.lotosbeauty.cz/kondicionery/dede-conditioner/

Velikosti produktu davines:

250 ml

Aktivní přírodní složky šamponu davines:

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora 29.11.2016 08:09
Šampon používám i se svojí 4 letou dcerkou a konečně si přestala po umývání škrabat hlavičku, super!
Odpovědět

logo-Davines1DSC_0392_

Firma Davines byla založena rodinou Bolatti v Parmě v Itálii V roce 1983. Davines začal jako výzkumná laboratoř přírodní kosmetiky vyrábějící produkty vysoké kvality pro péči o vlasy pro renomované kosmetické firmy na světě. Po deseti letech zdokonalování zkušeností s přírodní kosmetikou vytvořili vlastní vlasovou značku Davines výhradně pro salóny a v roce 1996 založili péči o pleť pro lázně a kosmetická centra.

Krása + Udržitelnost + Přírodní kosmetika, to je koncept, který inspiruje všechny projekty společnosti Davines od složení produktů a designu, po etiku společnosti a vzdělávání kadeřníků.

Kvalita přírodní kosmetiky pro Davines znamená mít svobodu vytvořit nejlepší produkty. Důraz je kladen na ohleduplnost k životnímu prostředí, použití vysokého stupně přírodních složek a použití vědecké přísnosti na všechny produkty přírodní kosmetiky, aby se zajistila bezpečnost zákazníků. Kvalita přírodní kosmetiky je nejen důležitá pro společnost Davines, ale i jejich partnery a zákazníky.

Ideálem krásy Davines je najít inspiraci v konceptu rovnováhy mezi látkou a tvarem, stejně jako v italské renesanční tradici. Styl Davines je delikátní konvergencí unikátních vlastností a je inspirován jednoduchostí, harmonií a dobrým vkusem.

Krása, v kterou Davines věří, je založena na uznání individualit a oslavě rozmanitosti. Davines slaví a vyjadřuje grácii s elegancí, která z každého z nás dělá to, kým jsme. To je důvod, proč se Davines považuje za nástroj pro zákazníky, jak vyjádřit svou vlastní jedinečnost.

Vytvářením „krásy“ chceme, aby se lidé o sebe starali, aby se starali o prostředí ve kterém žijí a pracují a o věci, které milují. Proto jim nabízíme naši přírodní kosmetiku.