BEAUTY DAY - BASIC

1 hodnocení
 
Efekt lupa
 

Tento balíček je tu pro ty z vás, které si chcete dopřát zkrácenou variantu....

 
Dostupnost Skladem
5 000 Kč    
Značka LOTOS BEAUTY
Kategorie SLUŽBY
 

beauty day - basic

...... například si nebarvíte vlasy a chcete si užít péči, krásné upravené a zdravě sestřižené vlasy, nový makeup - a odejít s krásnými fotografiemi. Balíček obsahuje konzultaci, poradenství, přípravu pleti na líčení bio kosmetikou a závěrečné líčení zaměřené na denní „chic“ make-up. Na závěr vás čeká portrétní focení (dostanete 3 ks fotografií v digitální podobě). Časově spolu strávíme cca 4 hodiny.

Zakoupením si rezervujete návštěvu aktuálně vypsaného "bookingu" na daný měsíc,  to znamená tento, nebo příští měsíc od zakoupení. Konkrétní termín domluvíme tak aby vám vyhovoval.

Případný doplatek se pak hradí na místě v hotovosti, nebo platební kartou.

Po zaplacení se spojíme telefonicky a domluvíme se na termínu. Služby naskladňuji jen pokud mám prostor, pokud budou služby vyprodané, nebo bude stop-stav, není možné se objednat. Obrázky u popisu jsou jen ilustrační, na všem se osobně domluvíme.

V případě dotazů mi můžete zavolat na tel č.: 776 608 717

Dlouho jsem přemýšlela jakým způsobem dát prostor všem kteří se za mnou z důvodů dlouhodobého stop-stavu nemohli dostat, teď jsem najela na objednávání max. 1-2 měsíce předem. Dříve byl diář zaplněný téměř na rok dopředu, což to je neudržitelný stav kdy je člověk svázaný a do tohoto systému už nechci spadnout i ze zdravotních, ale i rodinných důvodů. Ale to jen pro vysvětlení aby jste si nebrali osobně pokud vás nebudu moct objednat na několik termínů předem nebo pokud v nějakém období vznikne stop-stav. Stálé klientky objednávám max 1-2 termíny předem, objednávají se telefonicky, nebo uloví termín během "bookingu",  který vyhlásím každý měsíc a otevřu několik termínů na různé služby. Snad se tento systém osvědčí a bude fér pro všechny.

Díky za přízeň a těším se na vás!

Martina

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

LotosBeautyMain_web