BEAUTY DAY - COMPLETE

1 hodnocení
 
Efekt lupa
 

Kompletní a nejdelší varianta.

 
Dostupnost Skladem
10 000 Kč    
Značka LOTOS BEAUTY
Kategorie SLUŽBY
 

beauty day - complete

Kompletní a nejdelší varianta. Zahrnuje konzultaci a poradenství, péči o vaše vlasy (nový střih, barvu, hloubkové čištění, prosvětlování, balayage atd.), péči o pleť (příprava pleti s bio kosmetikou, masáž pleti a maska plná bylinek a luxusních olejů), líčení s poradenstvím a na závěr portrétní focení (dostanete 5 ks fotografií v digitální podobě zaslané emailem).

Je to náročný, ale vždy krásný den – připravte se na příjemný „beauty maraton“, který trvá 6-8h.

Zakoupením si rezervujete návštěvu aktuálně vypsaného "bookingu" na daný měsíc,  to znamená tento, nebo příští měsíc od zakoupení. Konkrétní termín domluvíme tak aby vám vyhovoval.

Případný doplatek se pak hradí na místě v hotovosti, nebo platební kartou.

Po zaplacení se spojíme telefonicky a domluvíme se na termínu. Služby naskladňuji jen pokud mám prostor, pokud budou služby vyprodané, nebo bude stop-stav, není možné se objednat. Obrázky u popisu jsou jen ilustrační, na všem se osobně domluvíme.

V případě dotazů mi můžete zavolat na tel č.: 776 608 717

Dlouho jsem přemýšlela jakým způsobem dát prostor všem kteří se za mnou z důvodů dlouhodobého stop-stavu nemohli dostat, teď jsem najela na objednávání max. 1-2 měsíce předem. Dříve byl diář zaplněný téměř na rok dopředu, což to je neudržitelný stav kdy je člověk svázaný a do tohoto systému už nechci spadnout i ze zdravotních, ale i rodinných důvodů. Ale to jen pro vysvětlení aby jste si nebrali osobně pokud vás nebudu moct objednat na několik termínů předem nebo pokud v nějakém období vznikne stop-stav. Stálé klientky objednávám max 1-2 termíny předem, objednávají se telefonicky, nebo uloví termín během "bookingu",  který vyhlásím každý měsíc a otevřu několik termínů na různé služby. Snad se tento systém osvědčí a bude fér pro všechny.

Díky za přízeň a těším se na vás!

Martina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

LotosBeautyMain_web