Davines Curl Building serum - sérum pro tvorbu vln 250 ml

81 hodnocení
 
Efekt lupa
 

Sérum Davines Curl Build pro tvorbu vln. Sérum Davines vytváří kadeře ve vlnitých vlasech a dodává jim pružnost.

Dostupnost Objednáno
359 Kč
Značka DAVINES
Kategorie STYLING
Položka byla vyprodána...
 

Davines curl build - sérum pro tvorbu vln:

Sérum Davines pro definici kadeří ve vlnitých vlasech. Pro pružný vlnitý look. Ideální pro styl s definovanými pružnými kadeřemi. Sérum Davines vytváří kadeře ve vlnitých vlasech a dodává jim pružnost. Definuje bez zatěžování a dodává vlasům přirozeně lesklý vzhled. Sérum Davines působí proti porézním vlasům a je odolný proti vlhkosti. Stupen fixace: 2

Benefity séra Davines:

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JB Avatar autora Slození 27.6.2020 07:57
Dobrý den, zajimalo by mě přesné složení výrobku.
Odpovědět
P Avatar autora Složení 20.2.2019 10:59
Dobrý den, chci se zeptat na složení tohoto výrobku. Zda obsahuje silikony, sulfaty. Dekuji.
Odpovědět

logo-Davines1DSC_0392_

Firma Davines byla založena rodinou Bolatti v Parmě v Itálii V roce 1983. Davines začal jako výzkumná laboratoř přírodní kosmetiky vyrábějící produkty vysoké kvality pro péči o vlasy pro renomované kosmetické firmy na světě. Po deseti letech zdokonalování zkušeností s přírodní kosmetikou vytvořili vlastní vlasovou značku Davines výhradně pro salóny a v roce 1996 založili péči o pleť pro lázně a kosmetická centra.

Krása + Udržitelnost + Přírodní kosmetika, to je koncept, který inspiruje všechny projekty společnosti Davines od složení produktů a designu, po etiku společnosti a vzdělávání kadeřníků.

Kvalita přírodní kosmetiky pro Davines znamená mít svobodu vytvořit nejlepší produkty. Důraz je kladen na ohleduplnost k životnímu prostředí, použití vysokého stupně přírodních složek a použití vědecké přísnosti na všechny produkty přírodní kosmetiky, aby se zajistila bezpečnost zákazníků. Kvalita přírodní kosmetiky je nejen důležitá pro společnost Davines, ale i jejich partnery a zákazníky.

Ideálem krásy Davines je najít inspiraci v konceptu rovnováhy mezi látkou a tvarem, stejně jako v italské renesanční tradici. Styl Davines je delikátní konvergencí unikátních vlastností a je inspirován jednoduchostí, harmonií a dobrým vkusem.

Krása, v kterou Davines věří, je založena na uznání individualit a oslavě rozmanitosti. Davines slaví a vyjadřuje grácii s elegancí, která z každého z nás dělá to, kým jsme. To je důvod, proč se Davines považuje za nástroj pro zákazníky, jak vyjádřit svou vlastní jedinečnost.

Vytvářením „krásy“ chceme, aby se lidé o sebe starali, aby se starali o prostředí ve kterém žijí a pracují a o věci, které milují. Proto jim nabízíme naši přírodní kosmetiku.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.