Davines More Inside Moisturizing Mousse - zvlhčující pěnové tužidlo pro pružnost vlnitých a kudrnatých vlasů 250 ml

26 hodnocení
 
Efekt lupa
 

Zvlhčující pěna Davines Moisturizing Mousse pro pružnost vlnitých a kudrnatých vlasů.

Dostupnost Skladem
389 Kč    
Značka DAVINES
Kategorie STYLING
 

davines moisturizing mouse - Zvlhčující pěna davines

Krémové pěnové tužidlo Davines, které je lehké na dotek s dlouhotrvajícím účinkem. Textura tužidla Davines je podobná našlehané smetaně.

Benefity tužidla Davines:

 • středně fixační pěna
 • definuje vlnité vlasy
 • dodává lesk vlnitým vlasům
 • vlny dělá elastické a jemné, aniž by je zatěžoval
 • složení je bez parabenů a bez přídavku barviv.

   

  Způsob použití tužidla davines:

  Před použitím tužidlo Davines protřepejte. Aplikujte rovnoměrně na ručníkem osušené vlasy a pokračujte ve stylingu. Lze použít také do suchých vlasů jako zakončující produkt Davines. V závislosti na hustotě vlasů, délce a požadovaném efektu aplikujte 4 až 8 gramů produktu Davines.

  Velikosti produktu davines:

  250 ml

  Aktivní přírodní složky pěny davines:

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

logo-Davines1DSC_0392_

Firma Davines byla založena rodinou Bolatti v Parmě v Itálii V roce 1983. Davines začal jako výzkumná laboratoř přírodní kosmetiky vyrábějící produkty vysoké kvality pro péči o vlasy pro renomované kosmetické firmy na světě. Po deseti letech zdokonalování zkušeností s přírodní kosmetikou vytvořili vlastní vlasovou značku Davines výhradně pro salóny a v roce 1996 založili péči o pleť pro lázně a kosmetická centra.

Krása + Udržitelnost + Přírodní kosmetika, to je koncept, který inspiruje všechny projekty společnosti Davines od složení produktů a designu, po etiku společnosti a vzdělávání kadeřníků.

Kvalita přírodní kosmetiky pro Davines znamená mít svobodu vytvořit nejlepší produkty. Důraz je kladen na ohleduplnost k životnímu prostředí, použití vysokého stupně přírodních složek a použití vědecké přísnosti na všechny produkty přírodní kosmetiky, aby se zajistila bezpečnost zákazníků. Kvalita přírodní kosmetiky je nejen důležitá pro společnost Davines, ale i jejich partnery a zákazníky.

Ideálem krásy Davines je najít inspiraci v konceptu rovnováhy mezi látkou a tvarem, stejně jako v italské renesanční tradici. Styl Davines je delikátní konvergencí unikátních vlastností a je inspirován jednoduchostí, harmonií a dobrým vkusem.

Krása, v kterou Davines věří, je založena na uznání individualit a oslavě rozmanitosti. Davines slaví a vyjadřuje grácii s elegancí, která z každého z nás dělá to, kým jsme. To je důvod, proč se Davines považuje za nástroj pro zákazníky, jak vyjádřit svou vlastní jedinečnost.

Vytvářením „krásy“ chceme, aby se lidé o sebe starali, aby se starali o prostředí ve kterém žijí a pracují a o věci, které milují. Proto jim nabízíme naši přírodní kosmetiku.