Davines Shimmering Mist - mlha pro mimořádný lesk 200 ml

27 hodnocení
 
Efekt lupa
 

Mlha Davines pro mimořádný lesk vlasů.

Dostupnost Skladem
399 Kč    
Značka DAVINES
Kategorie STYLING
 

 

davines shimmering - Mlha pro extrémní lesk

Lesklý sprej Davines dodává sametovou texturu vašim vlasům.

Benefity mlhy Davines:

 • bez fixace
 • dodává vlasům extrémní lesk, aniž by je zatížila
 • bezolejová konečná úprava
 • činí vlasy hedvábně jemné a snadno rozčesatelné
 • proti porézním vlasům s antistatickým efektem

   
  Složení Mlhy Davines je bez parabenů a bez přídavku barviv.

  Způsob použití mlhy davines:

  Před použitím protřepejte. Aplikujte mlhu Davines na celé délky vlasů a konečky ze vzdálenosti cca 30 cm. V závislosti na hustotě vlasů, délce a požadovaném efektu aplikujte 6 až 10 gramů produktu Davines.

  Velikosti produktu Davines:

  200 ml

  Aktivní přírodní složky mlhy davines:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

logo-Davines1DSC_0392_

Firma Davines byla založena rodinou Bolatti v Parmě v Itálii V roce 1983. Davines začal jako výzkumná laboratoř přírodní kosmetiky vyrábějící produkty vysoké kvality pro péči o vlasy pro renomované kosmetické firmy na světě. Po deseti letech zdokonalování zkušeností s přírodní kosmetikou vytvořili vlastní vlasovou značku Davines výhradně pro salóny a v roce 1996 založili péči o pleť pro lázně a kosmetická centra.

Krása + Udržitelnost + Přírodní kosmetika, to je koncept, který inspiruje všechny projekty společnosti Davines od složení produktů a designu, po etiku společnosti a vzdělávání kadeřníků.

Kvalita přírodní kosmetiky pro Davines znamená mít svobodu vytvořit nejlepší produkty. Důraz je kladen na ohleduplnost k životnímu prostředí, použití vysokého stupně přírodních složek a použití vědecké přísnosti na všechny produkty přírodní kosmetiky, aby se zajistila bezpečnost zákazníků. Kvalita přírodní kosmetiky je nejen důležitá pro společnost Davines, ale i jejich partnery a zákazníky.

Ideálem krásy Davines je najít inspiraci v konceptu rovnováhy mezi látkou a tvarem, stejně jako v italské renesanční tradici. Styl Davines je delikátní konvergencí unikátních vlastností a je inspirován jednoduchostí, harmonií a dobrým vkusem.

Krása, v kterou Davines věří, je založena na uznání individualit a oslavě rozmanitosti. Davines slaví a vyjadřuje grácii s elegancí, která z každého z nás dělá to, kým jsme. To je důvod, proč se Davines považuje za nástroj pro zákazníky, jak vyjádřit svou vlastní jedinečnost.

Vytvářením „krásy“ chceme, aby se lidé o sebe starali, aby se starali o prostředí ve kterém žijí a pracují a o věci, které milují. Proto jim nabízíme naši přírodní kosmetiku.