Davines Shine Wax - vosk pro lesklý vzhled 75 ml

7 hodnocení
 
Efekt lupa
 

Chybí Vám vlasový vosk s leskem a účinkem pomády, tak úžasný jako je prastarý styl s použitím běžného vosku? S potěšením Vám můžeme oznámit, že řada Davines MORE INSIDE nyní nabízí moderní a vysoce účinnou verzi takového vosku.

Dostupnost Skladem
449 Kč    
Značka DAVINES
Kategorie STYLING
 

davines more inside shine wax - lesklý vosk pro lesklý vzhled davines

Krémový vosk Davines pro lehké držení a lesklý finiš.

  • Ideální pro vytvoření zářivého a hladkého looku s přirozeným lesklým efektem.
  • Lehká formule vosku Davines umožňuje snadnou úpravu účesu během dne a jeho přetvoření.
  • Vosk Davines poskytuje flexibilní lehou podporu bez slepených vlasů.
  • Nezatěžuje vlasy.
  • Při použití s tepelnými stylingovými nástroji dělá vlasy hebké a lesklé.

Použití vosku Davines:

Pro lehký zvlněný efekt normálních až hrubých vlasů naneste produkt Davines na vlhké vlasy a použijte stylingový nástroj. Jako závěrečný produkt naneste nejprve do dlaní vosk Davines a poté do suchých vlasů pro vytvoření hladkého účesu a lesku. Při použití s tepelnými stylingovými nástroji dělá vlasy hebké a lesklé.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

logo-Davines1DSC_0392_

Firma Davines byla založena rodinou Bolatti v Parmě v Itálii V roce 1983. Davines začal jako výzkumná laboratoř přírodní kosmetiky vyrábějící produkty vysoké kvality pro péči o vlasy pro renomované kosmetické firmy na světě. Po deseti letech zdokonalování zkušeností s přírodní kosmetikou vytvořili vlastní vlasovou značku Davines výhradně pro salóny a v roce 1996 založili péči o pleť pro lázně a kosmetická centra.

Krása + Udržitelnost + Přírodní kosmetika, to je koncept, který inspiruje všechny projekty společnosti Davines od složení produktů a designu, po etiku společnosti a vzdělávání kadeřníků.

Kvalita přírodní kosmetiky pro Davines znamená mít svobodu vytvořit nejlepší produkty. Důraz je kladen na ohleduplnost k životnímu prostředí, použití vysokého stupně přírodních složek a použití vědecké přísnosti na všechny produkty přírodní kosmetiky, aby se zajistila bezpečnost zákazníků. Kvalita přírodní kosmetiky je nejen důležitá pro společnost Davines, ale i jejich partnery a zákazníky.

Ideálem krásy Davines je najít inspiraci v konceptu rovnováhy mezi látkou a tvarem, stejně jako v italské renesanční tradici. Styl Davines je delikátní konvergencí unikátních vlastností a je inspirován jednoduchostí, harmonií a dobrým vkusem.

Krása, v kterou Davines věří, je založena na uznání individualit a oslavě rozmanitosti. Davines slaví a vyjadřuje grácii s elegancí, která z každého z nás dělá to, kým jsme. To je důvod, proč se Davines považuje za nástroj pro zákazníky, jak vyjádřit svou vlastní jedinečnost.

Vytvářením „krásy“ chceme, aby se lidé o sebe starali, aby se starali o prostředí ve kterém žijí a pracují a o věci, které milují. Proto jim nabízíme naši přírodní kosmetiku.