Davines Strong Hairspray - silný lak pro dlouhotrvající pevnou fixaci 400 ml

36 hodnocení
 
Efekt lupa
 

Silný lak Davines pro dlouhotrvající pevnou fixaci.

Dostupnost Skladem
449 Kč    
Značka DAVINES
Kategorie STYLING
 

davines strong hairspray - silný lak na vlasy davines

Neviditelný silný sprej Davines s velmi jemným závojem.

Benefity laku Davines:

 • dává vlasům tvar
 • odolný proti vlhkosti
 • rychle vysychá
 • snadno se vyčesává
 • složení je bez parabenů a bez přídavku barviv

  Způsob použití laku davines:

  Před použitím lak Davines protřepejte. Aplikujte lak Davines na upravené vlasy ze vzdálenosti cca 30 cm a pročešte. Může být aplikováno také přímo na oblast vlasů, které chcete upravit. V závislosti na hustotě vlasů, délce a požadovaném efektu použijte 2 až 4 gramy produktu Davines.

  Velikosti produktu davines:

  400 ml

  Aktivní přírodní složky laku davines:

 

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
LK Avatar autora lak 16.11.2018 11:37
Můžu jen doporučit, lepší lak jsem dosud neměla a zcela souhlasím s předchozími dvěma komentáři.
Odpovědět
M Avatar autora Lak 27.11.2016 11:41
Tento lak je naprosto dokonalý, ta vůně je bezkonkurenční, nikdy jsem neměla nic lepšího.
Odpovědět
Avatar autora 25.11.2016 09:36
Nejlepší lak jaký jsem kdy měla. Nelepí vlasy,nemáte pocit,že máte helmu na hlavě a co oceňuji nejvíc,jde skvěle rozčesat a má skvělou vůni. Vřele doporučuji.
Odpovědět

logo-Davines1DSC_0392_

Firma Davines byla založena rodinou Bolatti v Parmě v Itálii V roce 1983. Davines začal jako výzkumná laboratoř přírodní kosmetiky vyrábějící produkty vysoké kvality pro péči o vlasy pro renomované kosmetické firmy na světě. Po deseti letech zdokonalování zkušeností s přírodní kosmetikou vytvořili vlastní vlasovou značku Davines výhradně pro salóny a v roce 1996 založili péči o pleť pro lázně a kosmetická centra.

Krása + Udržitelnost + Přírodní kosmetika, to je koncept, který inspiruje všechny projekty společnosti Davines od složení produktů a designu, po etiku společnosti a vzdělávání kadeřníků.

Kvalita přírodní kosmetiky pro Davines znamená mít svobodu vytvořit nejlepší produkty. Důraz je kladen na ohleduplnost k životnímu prostředí, použití vysokého stupně přírodních složek a použití vědecké přísnosti na všechny produkty přírodní kosmetiky, aby se zajistila bezpečnost zákazníků. Kvalita přírodní kosmetiky je nejen důležitá pro společnost Davines, ale i jejich partnery a zákazníky.

Ideálem krásy Davines je najít inspiraci v konceptu rovnováhy mezi látkou a tvarem, stejně jako v italské renesanční tradici. Styl Davines je delikátní konvergencí unikátních vlastností a je inspirován jednoduchostí, harmonií a dobrým vkusem.

Krása, v kterou Davines věří, je založena na uznání individualit a oslavě rozmanitosti. Davines slaví a vyjadřuje grácii s elegancí, která z každého z nás dělá to, kým jsme. To je důvod, proč se Davines považuje za nástroj pro zákazníky, jak vyjádřit svou vlastní jedinečnost.

Vytvářením „krásy“ chceme, aby se lidé o sebe starali, aby se starali o prostředí ve kterém žijí a pracují a o věci, které milují. Proto jim nabízíme naši přírodní kosmetiku.