BYTOVÉ VŮNĚ

Parfémované perly

Francouzským parfémem navoněné perly v sáčku z organzy osvěží Vaší oblíbenou vůní menší uzavřené prostory – toaletu, auto či šatní skříň. Intenzitu vůně lze obnovit přidáním pár kapek parfémového extraktu Les Lumières du Temps.

Parfémovaný sáček

Naparfémovaná zrníčka v papírovém sáčku osvěží Vaší oblíbenou vůní menší uzavřené prostory – toaletu, auto či šatní skříň. Intenzitu vůně lze obnovit přidáním pár kapek parfémového extraktu Les Lumières du Temps.

Interiérové parfémy

Interiérové parfémy, tzv. aroma difuzéry, představují produkty zajišťující stále trvající vůni pro váš domov. Vonná esence ve skleněné lahvičce se pomocí ponořených ratanových tyčinek postupně uvolňuje do místnosti a zanechává v ní vaši oblíbenou vůni. Interiérové difuzéry Les Lumières du Temps se vyznačují kvalitou, vytříbeným designem a originální francouzskou parfemací. Jde o přírodní, zdravotně nezávadné produkty.

Parfémový extrakt

Parfémový extrakt vhodný do aromalamp, na potpourri a na oživení parfémovaných perel, sáčků a medailónků Les Lumières du Temps. Protože se jedná o čistou parfémovou esenci, k provonění Vašeho bytu postačí pár kapek

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.