YONI

IMG_0210IMG_7284-e1476891708348         

YONI Přírodní kartáček na zuby

Příroda vytvořila dokonalý zubní kartáček přesně splňující všechny potřeby naší ústní hygieny. Tento kartáček na zuby Yoni pochází z větviček blahodárného stromu Salvadory perské. Salvadora perská (Salvadora persica) je druh subtropického až tropického stálezeleného keře z čeledi salvadorovitých, o kterém je pod jménem "Arak" zmínka již v koránu. Klacíky a kořeny byli využívány k ústní hygieně již babyloňany v roce 3500 př.n.l. Zmínku o nich najdeme i v řecké a římské literatuře. Čištění zubů kořeny a klacíky je tradiční od Asie přes Jižní Afriku, Dálný východ až po Střední Ameriku.

Přírodní kartáček je z drobných vláken, která dokonale odstraňují plak aniž by narušovaly sklovinu či dáseň. Příroda zašla dokonce až tak daleko, že samotné chemické složení je na míru vytvořené pro zdravé zuby. Obsahuje například fluorid, kyselinu tříselnou, síru, vitamín C, kyselinu salicylovou, saponiny, flavonoidy a to vše ve vyváženém poměru. Vypouští také velké množství vápníku a fosforu a při opakovaném používání vylučuje čertsvou mízu, která má antikarcinogenní účinky. Dokonce se o něm tvrdí že má i jiné blahodárné účinky, například zlepšuje paměť, ostří zrak a léčí bolest hlavy.

 

Nejprodávanější

80
8118081
  • YONI Přírodní kartáček na zuby 1 ks 1501
    YONI Přírodní kartáček na zuby 1 ks
    Skladem Značka: YONI

    Přírodní kartáček Yoni je prastarou alternativou k běžným zubním kartáčkům, používanou po tisíciletí. Poskytne vám ústní hygienu v jednoduchém a praktickém balení, které můžete mít kdykoliv sebou. Yoni vlastně kombinuje kartáček se zubní pastou v jednom. Je vytvořený z větviček nebo kořenů stromu Salvadory perské a je plný blahodárných látek. Má vynikající čistící a leštící účinky, bělí zuby, posiluje dásně. Obsahuje antibakteriální a antimikrobiální látky a taktéž například vápnik, vitamin C, saponiny či flavonoidy.

    80 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.